Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális ilyen idő korban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ilyen idő korban?

Figyelt kérdés

Néha rám jön, hogy nagyon szeretnék egy barátot. Vágyok az érintésére, az ölelésére, a csókjára. Most pár napja láttam a buszmegállóban egy nagyon helyes srácot és azóta nagyon "depressziós" vagyok; egyre jobban elkezdtem vágyni egy barátra.

Normális ez ilyen idős korban?

15/L



2015. jún. 18. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, vagy elfoglalod magad mással, vagy szerzel egy barátot :)
2015. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb, de még ráérsz.
2015. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális, már az ős IDŐben is az volt
2015. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2015. jún. 18. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:
"nagyon helyes srácot" .........
2015. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valami baj van esetleg a fogalmazásommal?!
2015. jún. 18. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen velem is előfordult már ilyesmi attól, hogy megláttam egy helyes srácot, de szerintem nincs értelme beleélni magunkat a dologba. Előbb-utóbb úgyis találsz majd valakit. Én egyszer kb.másfél évig szenvedtem valaki miatt akit a TV-ben láttam :D utólag belegondolva hülyeség volt mert teljesen elérhetetlen lett volna számomra. Most is tetszik valaki úgyérzem, és ő legalább elérhető helyen van mert egy városban lakunk. Róla azért kicsit jobban megéri ábrándozni:D 14/L
2015. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj, nem szerettem bele az illetőbe, valószínűleg soha többet nem látom, ezért nem is fűzök hozzá sok reményt; a kérdésemben a hangsúly nem a srácon van, hanem úgy összességében, hogyha meglátok egy számomra szimpatikus személyt, akkor egyre jobban elkezdek vágyni egy barátra. :)
2015. jún. 18. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Mondjuk ráérnél 1-2 év múlva is pasizni, de magam kárán okulva nyugodtan. Ugyanis én már 19 vagyok, de még soha nem volt senkim. Pedig szeretnék, de egyszerűen túl pancser és béna vagyok.

Szóval hajrá. :)

19/f

2015. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!