Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális ebben a korban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ebben a korban, hogy ennyire gyerekes a barátom?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy ha megbánt vagy megsért engem, sose kér bocsánatot, egyszerűen úgy tesz, mintha nem történt volna semmi. Amikor valami komoly dologról beszélnék vele állandóan elvicceli. Állandóan fingik, direkt még erőlteti is, nem zavarja hogy engem idegesít vele, vagy dobol az asztalon és fütyülészik, mert tudja hogy idegesít engem. Nem csinál/szerel/javít meg semmit, hiába könyörgök hetekig, de ha más pasik kérek meg, akkor vérig van sértve. Hétvégente mindig mennek berúgni a haverjaival, engem meg már sose hív. Ha veszek magamnak csokit vagy valami édességet, ő még akkor is kunyerál belőle, még ha nem is szereti azt, ha nem vagyok ott és elöl hagyom akkor meg megeszi előlem és újat se vesz. 25 éves.


Minden 25 éves pasi ilyen? Kinövi ezeket valaha is?


2015. márc. 31. 20:41
 1/7 RRR ***** válasza:
100%

nem

ez az őstulok nem növi ki,csak hülyébb lesz és bunkóbb..............


gondold :kell ez neked???????

2015. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok és egyáltalán nem ilyen, szóval nem, biztos vele van a hiba. Nem is értem, hogy egyáltalán mi láncol még hozzá.
2015. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha ien 16-18 korul lenne akk oke meg lanyok is neha ienek.. de h 25evesen meg h megbant nm ker bocsanatot azazer nm normalis
2015. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Sok 20 feletti férfi ismerősöm van,de nem jellemző ez a magatartás egyikre sem. Most egy 12-13 éves kisgyermeket írtál le...miért vagy még egyáltalán vele?
2015. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ennyi volt, mikor összejöttünk, de sose viselkedett így. Ráadásul ez nem csak gyerekes, hanem szó szerint bunkó is. Hagyd ott, mert nem fog megváltozni, ez szinte biztos.
2015. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sorok elején még azt hittem, hogy a barátod 17 év alatti... 22 éves vagyok, de abszolút nem ilyen. Sokszor említik nekem, hogy sokkal érettebb, komolyabb vagyok mint amennyit a korom mutat. Kérdésedre válaszolva, nem hiszem, hogy aki 25 évesen ilyen, az kinövi valaha, sajnos. Én a helyedben beszélnék vele, komoly döntések elé kell állítani, és akkor talán van valami esélye a dolgoknak.
2015. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is megettem a csokit :D vagy ittam üditőt. De tudatosan nem vettem nem azért hogy a másikat lehúzzam hanem mert ismerem magam hogy megzabálom.:D ettől még nem tartom magam gyerekesnek.
2022. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!