Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves kortól normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól normális gyerek korban a gyerek szerelem?

Figyelt kérdés
Pl. megolelik egymast,szajra puszi stb.

2015. jún. 12. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

En szemelyem szerint 16 eves kortol.

De manapsag mar a 14 is normalis (az is megfelelo ha ilyesmi van pl.: egymas kezet megfogjak, oleles, puszi) sot mar a 12 is (ami mar gazos helyzet) -_-""" meg a vegen ciki lesz ha 8 evesen nincs parod :'(

2015. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 To7ka ***** válasza:

Ne keverjük bele a kérdésbe hogy mi a ciki és mi nem, és ezt a "de szörnyűek a mai fiatalok" dumát. Tényleg ne...

A gyerek szerelem, gyerekkorban normális. Ovis szerelem nem tudom annak minősül-e, én 12 évesen már "szerelmes" voltam egy lányba, a kezét megmertem fogni, utána 13 évesen az akkori érettségemnek, koromnak megfelelően az egyik legintenzívebb szerelmet éltem át. Akkor 100%-ig igazinak tűnt, ha ciki ha nem, ha bárki mást zavar ha nem, teljesen lényegtelen mások véleménye.

Mai fejjel meg egyértelműen a szerelem egy teljesen más kategóriája volt, ami nem feltétlen jobb vagy rosszabb. Egyszerűbb, ártatlanabb, logikátlanabb..:) De szép!

Mások meg 20 évesen is úgy viselkednek mint a kisgyerekek, számukra egy akkori szerelem se feltétlen fog hordozni több mögöttes tartalmat, és általában nem is fog tartani tovább. Csak többet huncutkodnak. Amit utána általában megbánnak.

Szóval a "gyerek" kort határold be előbb, nagyon változó :)

2015. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!