Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » LÁNYOK! Miért inkább a páwák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Miért inkább a páwák jönnek be nektek, a normális kinézetű, okos srácok helyett?

Figyelt kérdés
Számomra ez érthetetlen.

2015. jún. 19. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az eddigi válaszok alapján is láthatod:

Nem!Sokaknak nem jönnek be,és,hogy erősítsem a tábort;nekem sem :D

Nem vonzanak,olyan...mű az egész.

Ha ők úgy boldogok,csinálják csak,

(Maximum egyedül fogok megöregedni, rendes fiúk hiányában) :P

2015. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 szandi1993 ***** válasza:
Nekem se a páwa jön be :)
2015. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is undorodom a páwáktól, nemhogy férfiként, de fiúként sem tudok rájuk tekinteni. Ezen kívül, öltözködési stílusukat illetően semmi egyéniségük, 90%-ukat anyuci-apuci pénzeli, lelketlen bunkók. Sajnos egyre több az ilyen. -.- Nekem sem kevés barátnőm van, köztük a legtöbbnek normális srácok jönnek be. Ezek az elfajult szánalmak max. a 10-en éves lányoknak tetszenek, egy 20+os már jót röhög rajtuk, vagy inkább elszörnyed. 16/L
2015. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Joker 2.0 Ha te két mondatból le tudsz szűrni ilyeneket,akkor tiszta szívből gratulálok neked!

Pofád neked is van,te élettelen! :)

2015. jún. 19. 15:05
 15/18 anonim válasza:
Figyelj a legtöbb lány általában menőzésből van egy páwával. A többség viszont inkább a kedves megértő normális fiúkat keresi. Én is mindig bele estem abba a hibába h rossz emberbe szerettem bele és mindig rossz vége lett. És mostanra meg tanultam h ennek semmi értelme. 16/L
2015. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

akkor ezennel nem vagyok lány :D

na jó, viccen kívül a páwák taszítanak

2015. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én utálom a páwákat, undorodom tőlük. Mindegyik ugyanolyan, nincs egyéniségük. Sajnos egyre több ilyen van és nagyon kevés a normális fiú..én még nem találtam egyet se :(
2015. aug. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Engem is taszítanak a "páwák", ellenben az intelligens,ápolt,jó humorú,előzékeny,rendes férfiak nem.
2015. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!