Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Méltó bosszú hogy lefeküdtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Méltó bosszú hogy lefeküdtem a homi fiúval aki lefeküdt a barátommal? Mindkettőknek forgott a gyomra közben, de a bosszú megvolt.

Figyelt kérdés

A(volt) barátomnak van egy edzőtársa aki mint kiderült meleg. Meg az is kiderült hogy ezek ketten nem csak edzeni járnak össze.

Mikor megtudtam (ez egy külön sztori lenne ahogy megtudtam) azt találtam ki, hogy odamentem a kis köcsöghöz (vasággyal együtt 50 kiló) és azt mondtam neki: vagy szétkürtölöm a világnak a sztorit (facebook) vagy lefekszik velem bosszúból, képeket csinálunk amit aztán a barátom orra alá dörgölök.

Osztott szorzott a gyerek, és inkább az utóbbinál maradt.

Szexeltünk, leszoptam, le is nyeltem, de közben mindkettőnknek a gyomra forgott.

Nekem olyan volt mintha egy meztelen csigával csináltam volna mert eszembe jutott ahogy a kiscsávó a seggét odatartja a barátomnak.


A fotókat meg megmutattam a volt barátomnak és mondtam neki egy szót se szólhat mert semmi mást nem csináltam, csak azt amit ő.


Ez méltó bosszú vagy szánalmas?


2015. jún. 22. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas és undorító.. nem kell idáig lesüllyedni.
2015. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne nevettes. A bosszú édes, neked meg gyomorforgató volt...
2015. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
húú, lehet mégis csak homárnak kéne tetttenem magam, ha így kaphatok csajt dugásra XD amúgy én is girnyó vagyok :D
2015. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Megnézném a képeket
2015. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, gyomorforgató kis r_banc k_rva vagy :) kb ennyi
2015. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Maga a szex undorító volt, de azért a pillanatért érdemes volt élni amikor a fotókat megmutattam a barátomnak és mielőtt megszólalhatott volna közöltem vele hogy egy szót se szólhat mert semmi olyat nem csináltam amit ne csinált vona ő is.

Na ez volt az édes bosszú.


A bosszú édes, neked meg gyomorforgató volt...

2015. jún. 22. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Te aztán tudsz élni. Irigyellek. Csak azt nem írtad meg, hogy te is fiú vagy.
2015. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez épp nem talált.
2015. jún. 23. 12:48
 9/9 Kálium-klorát válasza:

#3.

Ez jó, ezen jót röhögtem!!!

2016. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!