Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez ok a szakításra? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok a szakításra? Ti mit tennétek a helyembe? Dobnátok a lányt? Vagy csak sztem röhejes?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdeti stádiumban van a kapcsolatunk én 18 ő 15. Pár hete jöttünk össze kb 9 hónap beszélgetés ismerkedés után. Ő nagyon mondogatta h mennyire szeret szerelmes, ezért próbára tettem. Csináltam egy kamufacet és azzal "szedtem föl" a "barátnőm" kb 20-30 percbe került.. simán talizott volna, küldött magáról vagy 20 képet, persze meg említette h mást szeret, meg mesélt rólam de nagyon keveset.. mikor szembesítettem elkezdet sírni és teperni értem és h mennyire bánja ami történt stb. stb.

Szerintetek megbocsássak neki? Vagy dobjam mint macskát sz..ni? Vagy ti mit csinálnátok?


2015. jún. 24. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad a francba, kefélgetni jó lesz, hűségest úgy se fogsz találni.
2015. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én nem bocsájtanék meg… 25/L
2015. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Otthagynám.
2015. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem annyira jó szerintem hogy így próbára tetted, még ha be is bizonyosodott, hogy "nyitott másra" is. Bár a chatben is csak a te személyiséged volt, ami így is tetszett neki.

Mit jelent az, hogy felszedted facén? Biztos, hogy ő is úgy értette, hogy megcsalna valaki mással?

Másrészt mintha te nem szeretnéd (a saját érzéseidről semmit nem írtál), tisztelnéd őt, inkább emiatt kéne szakítanod vele.

2015. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miért nem jó? Azt nem mondtam neki h én voltam a kamuface mögött csak h tudomásom van róla. Hát az érzéseim én nagyon megkedveltem, megszerettem, de úgy vagyok vele h ha már egyszer átvágnak többé nincs bizalom, és nem tudom h adjak e neki még egy esélyt.

(Ismerősöm is segített felváltva szedtük föl, tehát nem csak az én személyiségem van a dolgoban)

2015. jún. 24. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ok a szakításra. DE! Sajnos ezzel amit te csináltad, bebizonyítottad hogy te sem vagy érett még egy komoly kapcsolatra. Egy alapvető bizalmat adni kell. Most lehet mondani hogy "de most igazam volt blabla" de ha 1x nem lesz igazad(ne adj isten életed szerelmednél) és ez kiderül, akkor te leszek kidobva mint macskát kaksizni.
2015. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit úgymond gonosz dolog volt hogy nem bíztál benne és próbára tetted de ha ilyen kétszínű és rögtön beadta volna a derekát másnak akkor nem érdemes megbocsátanod neki..
2015. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

"DE! Sajnos ezzel amit te csináltad, bebizonyítottad hogy te sem vagy érett még egy komoly kapcsolatra"


Miért is?

2015. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat nem akarom nagyon leszolni a lanyt de eleg buta dolog ilyet csinalni... Szerintem dobd tanulja meg hogy ilyet nem lehet csinalni! 16/L
2015. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!