Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Furán érzem magam amiatt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán érzem magam amiatt, hogy a barátom mindig fizet. Normális, hogy fizet egy üditőt vagy másvalamit?

Figyelt kérdés
Mindig mikor megyünk valahova vesz nekem édességet vagy épp azt, amit megkiván. Azért érzem magam furcsán emiatt, mert még tanuló (18 éves), szüleinek pedig elég kevés fizetésük van, meg 4-en vannak testvérek. Sokszor akartam vásárolni neki valamit, hogy ne ő vegyen nekem, de nem engedte.

2015. jún. 24. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
végre egy nő akit nem a pénz érdekel és saját maga akar fizetni. Ritka vagy
2015. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel azt mutatja ki, hogy megbecsül téged, és lovagias-mondjuk túlzottan, de majd ha kevesebb pénze lesz, akkor nem fog mindent megvenni. Ez legyen a legnagyobb gondod!:D
2015. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Illedelmes.

2. Szeretne neked kedveskedni.


Megértem hogy rosszul érzed magad mert gondolom úgy érzed magadban mint ha kihasználnád.


Szerintem ne úgy kompenzálj hogy te veszed neki a dolgokat hanem csinálj valami finom vacsorát, szeretgesd, te maszírozd meg néha ha fáj valahol neki.r


Szóval te meg próbáld ezt természetben vissza adni neki ( ne úgy értds hogy ha vesz neked valamit akkor azért cserébe te csinálsz neki vacsorát, hanem természetesen :), de persze te is vehetsz azért neki dolgokat.


Bocsánat ha hülyeséget írtam.

2015. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 WhiteLabel válasza:
ez egy jó dolog, egy bizonyos szintig.
2015. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 mond valamit :D

Megértelek, én is utálom, ha állandóan vásárolnak nekem, kellemetlenül érzem magam tőle. Persze, hogy ő meg kedveskedni akar neked, meg ugye a férfiaktól elvárt, hogy vegyenek a nőknek valamit, ők fizessék az üdítőt, desszertet, akármit. De szerintem az tök rendben van, ha legalább a sajátod ki akarod fizetni, vagy egyszer-kétszer meghívod te valamire. Vagy ahogy #3 mondta, főzöl neki valamit :)

2015. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ez volt. Sose engedte h én fizessek. Még akkor se amikor csak a saját részem szerettem volna kifizetni :)
2015. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is mindíg furán érzem magam ha valaki fizet nekem valamit főleg ha a barátom. De ez természetes nekik és csak kedveskedni akarnak. Egy idő után hozzászoksz és engedi majd,hogy te is meghivd valamire vagy lepd meg valamivel. :)
2015. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!