Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szakítani akar, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítani akar, de én nem mert nagyon szeretem! Mit tegyek hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
A barátommal 3hete vagyunk együtt és ő szakítani akar, mert egyik nap a haverokkal elmentünk moziba és neki nem tetszett a viselkedésem. Az nem tetszett neki hogy a barátnőimmel a városban hangosan vihogtunk meg igazából csak jól éreztük magunkat de neki ez nem tetszett ahogy viselkedtem.. Én már bocsánatot iskértem következő nap de úgy látszik nem nagyon hatotta meg.. igazából nem nekem mondta hogy szakítani akar hanem az egyik barátnőmnek, szóval ő nem tudja hogy én tudom hogy szakítani akar.. És barátnőm megkérdeztete tőlehogy szeret e engemésazt mondta hogy "nem tudom". :( De én nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem..:( Arra gondoltan hogy esetleg valahogy vissza hódítanám de nem tudom hogy mit csnáljak. Valaki segítsen!!!

2015. jún. 20. 09:18
 1/8 anonim válasza:
100%

Nőj fel!

Ne csak testileg, szellemileg is!

2015. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
"A barátommal 3hete vagyunk együtt " , "És barátnőm ....... Hogy :nemtudom ", "Nagyon szeretem", Azért ugye tudod h csak 3 hete vagytok együtt , és megszól, megsértődik ((mint egy 5 éves) , és nem tudja h szeret e??! Mind1 szerintem ezt ne erőltessétek.. Nem kell rakattani az elso szerelemre
2015. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem szeret, csak koloncnak kelletél, de aztán azon a napon rájött, hogy nem mutatsz mellette...felszínesek vagytok. 3hét...
2015. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha menni akar hagyd elmenni. Ha szeretne téged, akkor az első probléma felbukkanásakor nem meglépni akarna, hanem megpróbálná megoldani. Például megpróbálná elmondani mi is volt pontosan az ami nem tetszett neki. Nem tetszett a viselkedésed az elég tág fogalom, gyakorlatilag bármire rá lehet fogni, ennél azért kellene egy konkrétabb okna lennie. amennyiben nincs akkor csak kifogás egy amugy már eldöntött tényhez. Amugy pedig sose egy ember a hibás ha egy kapcsolatnak legyen az bármilyen hosszú is vége van. Ahhoz hogy az egyik hibázzon ahhoz a másiknak is kell, mert minimum valamit nem vesz észre, vagy nem úgy tesz ahogy azt elvárják tőle. Ennek egyik ellenszere, ogy le kell ülni megbeszélni azt, ki és pontosan mit vár a kapcsolattól, hogyan képzeli azt el, mik a számára még elfogadható dolgok egy kapcsolaton belül. Ha nincs meg a közös akarat, a kapcsolat csak sodródik valamerre, aztán szétesik, mert nincs alapja az egésznek. Nincs bizalom, nincs közös cél akkor megette a fene az egészet.
2015. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Keress egy komolyabb pasit és vedd te is komolyabban. Fontosak a barátok, de ha a pasid is veled van, nem a barátok az elsők ha a pasid mondjuk szívesebben lenne veled még ha nem is kettesben vagytok éppen. De amúgy ha azt mondta egy barátnődnek, hogy nem tudja szeret-e téged, akkor veheted úgy, hogy egyáltalán nem akar téged. Ugyanis az a minimum, hogy ha valakit csak egy kicsit is tisztelek, annak ugyan azt elmondom a szemében amit másoknak is. Szóval bármit is mondott előtte neked ha az nem ez volt, akkor hazudott. Jobban jársz ha elengeded és keresel egy olyan pasit magadnak, aki komolyan is vesz téged.
2015. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Amikor nekem alakulóban volt vmi egy sráccal, aki nagyon tetszett velem is történt hasonló. Kicsit becsiccsentettünk barátnőmmel, amikor velük buliztunk. Sokat nevettünk és szinte bármin. Nagyon jól éreztük magunkat. De amikor hazaértem, úgy éreztem elég gáz volt a viselkedésem és talán le is járattam a barátai előtt. Ezért még azon az este küldtem neki egy SMS-t, hogy nagyon sajnálom. Ő persze azt válaszolta, hogy semmi gond, örül hogy jól éreztem magam, egyáltalán nem égettem le és nagyon aranyos vagyok amikor nevetek és ő is jól szórakozott. Később persze összejöttünk és egy évig voltunk együtt. Szóval szerintem ha tényleg tetszel neki, akkor nem zavarja, ha jól érzed magad, vagy ha kicsit túl jól. Sőt sokkal inkább örül neki. Szerintem ha nem csináltál semmi cikit, akkor sokkal inkább azzal van a gond, hogy nem tudja mit érez és a többi csak kifogás. Meglepődnél ha tudnád, hogy a pasik mennyi mindent elfogadnak egy csajban, ha tetszik nekik, pláne ha szeretik. És az is furcsa, hogy a barátnődnek mondta el ezeket, főleg úgy, hogy tudja milyenek a lányok, tuti elmondják. Szóval vagy azt akarja hogy te szakíts vele... De mindenesetre elég fura, hogy a problémáit veled kapcsolatosan nem veled v a haverjaival hanem a te barátnőiddel beszéli meg.

Ha mindenáron vissza akarod hódítani előtte bizonyosodj meg róla, hogy nem csak hülyét csinálsz magadból.

Remélem tudtam segíteni! De hidd el rengeteg pasi van. Szerintem itt mind voltunk már szerelmesek és hidd el túl lehet rajta lépni és találni egy sokkal jobb pasit. :)

2015. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez a srác sunyi. Ha lány lennék, és a helyedben lennék, akkor én dobnám ki.


42F

2015. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért akar szakítani veled ,mert nem tudsz helyesen írni ,bár lehet ,hogy ez csak az én véleményem.
2017. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!