Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antidiva kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
lassan két éve vagyok egyut a párommal. 18 éves vagyok, a párom 20. minden nap itt vagyok náluk, szinte már itt élek. mivel nyáron egész végig vele voltam ez már igy maradt mert jo volt (jo) nekunk. a multkor felhozta a kulcs témát hogy csináltat nekem. lehet azért h ne keljen elkérnem tole mindig, de lehet tényleg ezt akarja. és mivel mindig itt vagyok segitenem is kel. és hát ma azt monta a nagyija h jovo héttol én fogok fozni , mosni ,takaritani, o nézni fogja a tv-t, mert meg kel tanulnom ezeket. én leszek a háziasszony így monta. szerintem ez még korai és nem vagyok felkészulve rá, de már oreg és a párom meg dolgozik, szoval nemtudom mit csináljak. véleményt irjatok léccci, nagyra értékelném, és ne baromságokat. koszonom.

2015. jún. 25. 12:56
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kicsit sem korai, annyit meg tehetsz szerintem hogy besegítesz neki. Barátnak is biztos jólesne , ha látná hogy te főztél és úgy vártad haza. Kulcsot pedig azért csináltat neked, mert szerintem már családtag vagy. De azért az öreg nő se lógassa a lábát, segítsen neked legalább meg tanulsz minden és hamarabb végeztek.:)
2015. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha már ott laksz gyakorlatilag, akkor igen elvárható hogy segíts. de hogy a mama se tétlenkedjen kérd meg hogy segítsen mert nem tudod hogyan kell.
2015. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szépen hogy válaszoltatok, jo én ezt értem, csak van ez a félelmem hogy elfog hagyni, lel jobbat, megcsal, és én hiába csináltam mindent. :(
2015. jún. 25. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Sosem kell segíteni. De sokszor miért ne tennéd ha úgy adódik.

Barátod eléggé baromságokat mond. Ez nem így műküdik. Ő is csinálja veled ezeket, ő is tanulja. Dolgok nagyon nem úgy működnek ah hiszi.

18F

2015. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!