Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnom most szakitott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom most szakitott velem es en még mindig szeretem. Mennyi ido utan kezdjek el megint kozeledni hozza?

Figyelt kérdés

Azert szakitott mert elvileg nem talalkoztunk eleget. Amirol nem en hanem o tehet mert o nem jott soha sehova (setalni, beszelgetni ,stb.).

En meg mindig szeretem es nem szeretnem elvesziteni.



2015. júl. 3. 13:46
 1/7 Adam_Hack ***** válasza:
Nem szeretett téged eléggé, hidd el, tapasztalatból beszélek... aki valóban érdeklődik irántad, az követne a világ végére is, ezt jegyezd meg jól barátom!
2015. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lol24 válasza:
Próbáld meg túltenni magad rajt, sokkal jobb lesz ha nem futsz olyan után aki nem érdemli meg.
2015. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szakított veled. Ez azt jelenti, hogy ő már nem szeret. Szar ügy, de ez van...

Na most viccet félretéve, szerintem ne akarj hozzá megint közeledni. Zárd le a múltat, felejtsd el, és lépj tovább.

2015. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, drága barátom, akkor ez csak egy kamu indok volt, tuti más is van a háttérben, hát hagyd a francba!
2015. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Megint közeledni? Minek? Azt mondtad szakitott veled, akkor mit akarsz tőle? Vége van nem érted?! Tovább kell lépni, "kérem a következőt", neked is meg neki is. Erről szól a kamasz/tinédzser kor. Nem tudtad?
2015. aug. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás. Nem azért szakított. Eleve azért nem járt el veled sehova. Én is vissza akartam kapni. Mindenfélét keresgéltem, hogy hogyan kaphatom vissza. Aztán szép lassan rájöttem, hogy felesleges. Ehhez nekem 2 hét kellet, majd 1 hónap, hogy úgy tudjak gondolni a kapcsolatunkra és az együtt töltött időkre, hogy nem könnyezik meg a szemem. Ez persze attól is függ mennyi ideje voltatok együtt, előtte meddig ismertétek egymást. Én sem akartam elveszíteni, mindenki így érez. Először fel sem fogtam mi történt. Sajnos ilyenkor nem lehet sokat tenni. Az élet legrosszabb pillanata, amikor olyasvalakit vesztesz el, akit szeretsz. Bár kicsit régebbi a kérdés, remélem azóta sikerült túltenned magad rajta, vagy újra összejöttetek, bár utóbbiról a véleményem, hogy olyan, mint a jól megrágott, majd kiköpött rágót újra a szádba a venni.
2015. aug. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szakitas utan 2hettel mar ugy utaztam el Gorogbe h leszartam. Csak estenkebt gondolkodtam de amugy vegig lanyok es haverok kozt voltam. Szval mar nem erdekel
2015. aug. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!