Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel összejöttem Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel összejöttem Facebookon és amikor először taliztunk akkor voltak velünk mások és modták hogy karoljam át és átkaroltam de nem merem sokszor odamenni hozzá. És amikor hazaértem Facebookon szakított velem. Hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Miért szakított???

2013. jan. 13. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben annyi volt a szerelem, mint árvaházban a szülői értekezlet...
2013. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert elmondtad magadat mindennek a való életben meg egy nyuszi vagy. Határozottan oda kellett volna menj folyamatosan beszélni és fogni a kezét. Neked ez vicc ,de egy csajnak fontos. Beszélj fateroddal majd elmagyarázza.

A caajoknak határozott,kedves srácok kellenek...

22/f

2013. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ő lehet hogy hülén hangzik.12 évesek vagyunk és idősebb nálam
2013. jan. 14. 06:42
 5/10 A kérdező kommentje:
És amikor szakítottunk azt nem mondta hogy miért. Azt mondta hogy nem azért szakított velem mert nem mentem oda hozzá.Aztán kérdeztem hogy miért szakított velem és nem akarta elmondani csak annyit mondott hogy meggondolta magát.Hogy jöhetnénk ujra össze? És azt mondta hogy majd később még járhatunk de mi a baja?
2013. jan. 14. 07:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy még nagyon fiatalok lehettek.

Valószínűleg élőben nem tetszettél neki annyira, mint facebookon, csak nem akarta ezt ilyen konkrétan megmondani, mert nem akart bántani téged. Legközelebb, ha valaki megtetszik akár facebookon, akár bármely más honlapon, ne mondd rá, hogy "járunk", amíg nem találkoztatok személyesen is!

2013. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De régebben találkoztunk már mert járok modern táncra és a barátnőjével el szokott menni,és akkor is találkoztunk már csak nem beszéltünk.
2013. jan. 15. 06:22
 8/10 A kérdező kommentje:
És először ő akart összejönni velem mert a barátnője mondta hogy szerelmes belém akivel szakítottam.Megjelölt Facen és mondogatta hogy láttalak táncon és szerinte nagyon jól táncolok.Aztán mondogatni kezdte hogy helyes fiú vagyok,és utána pedig mondta hogy szeretlek,és legvégül mondtam neki hogy járnál-e velem,és mondta hogy IGENN!!!!!!!!!!.Aztán pedig bókoltunk egymásnak.
2013. jan. 15. 06:34
 9/10 A kérdező kommentje:
szia mostmár elmondta hogy nem szerelmes belém majd küldöm miért.
2013. jan. 15. 16:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia úgylátszik hogy csak először volt belém szerelmesés KÖSZI :)
2013. jan. 18. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!