Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy haverom aki 1-2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom aki 1-2 hete szakított egy lánnyal, és nagyon bejövök a csajnak és ő is nekem, szeretnénk összejönni, de nem tudom hogy mit szólna hozzá a haverom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

#egy_barát_most_szakított_a_lánnyal_és_szeretnénk_összejönni
2013. júl. 18. 00:24
 1/10 Cyklon ***** válasza:
55%
Elásnálak élve :D
2013. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugtass meg,hogy nem az én nőmről van szó
2013. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? és a csaj?
2013. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cyklon ***** válasza:
Ha Csaba egyik haverja vagy aki 1-2 hete szakított,akkor a tied az barátom :D
2013. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg a haveroddal, ha jó barátok vagytok, akkor nem fog közétek állni:)
2013. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
különbség van barát meg haver között... de am meg ezt nem illik vagy nincs ilyen ?? mármint ha a barátod nem mész rá hiába a volt nője. Ha haverod az meg sztem nem olyan csak számolj rá h lehet utána nem fog veled jópofizni sőt lehet nem lesztek jóba. Meg mennyi ideig voltak együtt? Meg ha mindketten bejöttök egymásnak most azért meg nekik nem ment nektek lehet fog. Na írtam itt ezt is azt is totózd ki :D
2013. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gyerekeknél talán el tudnám képzelni, amúgy meg már mindenki a maga útját járja, szóval önálló ember, engedélyt kell kérni, jó hogy máshoz nem kell N
2013. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak haver, akkor nem kell vele foglalkozni. Ha barát, akkor beszéld meg vele.
2013. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha jo haverod meg tudjatok sztem beszelni bar 1-2 het eleg keves ido
2013. júl. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!