Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi van velem? 16 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? 16 évesen nem vonzanak a velem egykorú fiuk. Inkább a 35-40 Mi lehet a baj? Ezért elítélnének ha megtudnák?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát inkább az idősebb pasit h perverz
2015. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Van ilyen. Ha vállalod és kiállsz érte , csak egy-két napig lesz újság.
2015. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek a velem egykoruak

Sőt,még valahogy a 20 évesek sem..

2015. júl. 3. 16:38
 4/19 anonim ***** válasza:
Ki fogod nőni hidd el.
2015. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, a 30+osok vonzanak. :D Téged nem is annyira, inkább a pasit ítélnék el ha ilyen korú a párod lenne, őt is a fele irigységből, a tizenéves fiúcskák, mert nekik eggyel kevesebb maradna akire pályázhatnak. Csak azt nem értik meg, hogy egy magunk fajta úgysem vonzódna tizenévesekhez, mint írtad még 20-hoz sem. Rád max. azt tudják mondani, hogy apakomplexusod van vagy arra gyanakszanak, hogy mindenkivel lefekszel... Legalábbis én ezt a kettőt tapasztalom főként... :D Úgysem igaz egyik sem, hisznek amit akarnak. Én márpedig felvállalom, hogy az érett pasikat tartom vonzónak. Ha a világon az egyetlen hímnemű korombeli lenne, inkább elvonulnék apácazárdába... :D Én így vagyok ezzel, ha másnak más tetszik, tiszteletben tartom. Annál kevesebbel kell verekednem valakin. :'D Szóval neked sincs semmi bajod. 17/L
2015. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Hopp, én meg pont egy 30+-os férfi vagyok. :)

Az életben miért nem jönnek szembe az ilyen lányok? Vagy ezt nyíltan nem meritek vállalni, csak itt a neten?

2015. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én nem ítélnélek el, sőt. :D

40/f

2015. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor bánom, h vénemberként kisfiú testben rekedtem xd
2015. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudsz mit tenni ellene, de az ilyen kapcsolatoknak nincs jövője, szóval mégis keresgélj a korosztályodban, mert így csak kihasználva leszel.

Nem ítélnélek el, de kapásból kiesnél a barátnőjelöltjeim közül (és nem azért, mert fiatal lennék neked).

Szülődként csalódnék, ha a lányom egy apa korú emberrel jönne össze...

De 20 évesen nem vesztettem el a reményt, hisz vannak még korodbeliek, akiknek nincs apakomplexusuk.

2015. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mostanság engem is az idősebb pasik vonzanak, fene tudja miért, mondjuk én 21 éves vagyok.
2015. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!