Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan érjem el, hogy örökre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy örökre békén hagyjon?

Figyelt kérdés
9 hónapig jártam egy fiúval, sajnos le is feküdtem vele, amit már nagyon megbántam, mert rájöttem, hogy nála erre ment ki a dolog, de érzelmileg zsarolt, én meg buta voltam. Folyamatosan a volt barátnőjéhez hasonlítgatott, meg úgy viselkedett velem mint az apám, még abba is beleszólt mit vehetek fel. Ezt egy ideig tűrtem, amíg a lila köd fel nem szállt, és nagy nehezen szakítottam vele. Azután megint érzelmi zsarolást alkalmazott, azzal fenyegetőzött, hogy megöli magát, aztán meg elkezdte híresztelni, hogy azért szakítottam vele, mert másokkal megcsaltam (ez nem igaz), meg hogy terhes lettem mástól, és még sok más hazugságot híresztelt. Akkor követett, hívogatott, most már eljutottam odáig, hogy félek kimenni az utcára sötétedés után, vagy egyedül nehogy összetalálkozzak vele. Mit csináljak, hogy békén hagyjon? én 17 ő 19 éves.
2015. júl. 4. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy mond neki feljelented zaklatásért és leáll, vagy tényleg megteszed és feljelented és akkor csak tanul belőle.
2015. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy fiú barátod mennyetek sétálni, beszéld meg a sráccal hogy csapja le ha találkoznátok. :)

Az a baj hogy az ilyen pihent agyú embereknek a szép szó nem használ.

2015. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
puskával
2015. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen szólj a szüleidnek, lehet, hogy félsz, meg ijesztő és szégyenteljes lehet, de ők biztosan jobban tudnának rád vigyázni. Ha pedig ez sem jön be, akkor marad a feljelentés sajnos. az illetőnek rá kell jönnie, vagy legalább tapasztalnia, hogy a döntéseinek és tetteinek felnőtt korban már jogi következményei is lehetnek. sok sikert ;) 17/l
2015. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!