Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van belőle! Hogy érjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van belőle! Hogy érjem el, hogy örökre békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek elmondtam, hogy tetszik. Azóta mindig nyálas dolgokat ír, ha szembe megyek csábosan mosolyog, a haverjai lökdösik, beszólogatnak neki stb. De mindenkinek elmondja, hogy mit érzek, nekem meg teszi a szépet, és már nagyon elegem van belőle. Kezdem megutálni! Soha többet nem akarom látni.
2014. jan. 20. 14:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és lány vagyok...
2014. jan. 20. 14:38
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Bele kaksiztak a műzlidbe :( Nőj már fel hát szard le az ilyet.
2014. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Öööö ez egy nagyon nehezen kivitelezhető és elég összetett, sok lépésből álló megoldás: esetleg ne törődj vele ezentúl.
2014. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbálok vele nem törődni...de akkor meg jön a hülye "hiányoztál" "szép vagy" "aranyos vagy" dumáival
2014. jan. 20. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire behálózható és manipulálható vagy, akkor mit vársz?? Nem kéne folyton beadni a derekadat...
2014. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Először tíltsd le mindenhol aztán majd észbekap.

Se**fejek az ilyenek.Ne foglalkozz velük.


Élőben meg nézd levegőnek.

2014. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Le is fogom-.-
2014. jan. 20. 14:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Elmondtad neki, hogy tetszik. Nyilván azért tetted ezt, mert akarsz tőle valamit.

Ő meg teszi neked szépet. Hát nem ezt akartad?

Mondd neki, hogy mégsem tetszik! :)

2014. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem akarok semmit, csak elmondtam, hogy tudja
2014. jan. 20. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:

"Próbálok vele nem törődni...de akkor meg jön a hülye "hiányoztál" "szép vagy" "aranyos vagy" dumáival"


Ilyet se hallottam még hogy egy lánynak ekkora gondot okoz az ha egy fiú ilyeneket mond neki. Gyerek vagy még:) Menj vissza babázni akkor:D

2014. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!