Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha egy lány örökre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány örökre a fejemben maradt és emiatt megváltoztam?

Figyelt kérdés
Nos, ebben a témában lehet nem megszokott probléma lesz ez. Szeretem azt hinni hogy koromhoz (16) képest érett vagyok, és a kapcsolatokat is tudom már helyesen kezelni, legalábbis, múlt időben biztos: Találkoztam egy lánnyal, első napom halálosan beleestem. Tudom mi a gyerekszerelem, na ez nem az volt, ez igazi szerelem volt. Viszont nem úgy sült ki a dolog ahogy elvárható lett volna, a lány hülyített, szépeket mondott, otthagyott, mégis megint elkezdtünk beszélni, majd újra megtette. A legszörnyűbb az egészben, hogy tudom hogy nem direkt hülyitett. De ez más téma. Miután abbahagytuk beszélgetést 1 hónap alatt én aki mindig tisztességes voltam, soha nem csesztem át senkit, és nem nagyképűsködök, soha nem játszadoztam más érzéseivel, egy olyan fiúvá váltam aki ugyan azt játszotta el mint ő, folyamatosan csak lányoztam, hülyitettem mindenkit, legalább annyi eszem volt hogy lebukás nélkül tettem és idővel, de hazugsággal rendeztem a dolgokat. Mindezt 1 hónapban. És a lányt még mindig nem felejtettem, és félek hogy amíg nem találok számomra nála jobbat, addig ugyan ezt teszem annak reményében hogy elfeljtem. Pedig már nem szerelmes vagyok belé akármilyen hülyén is hangzik, de hogy mit érzek azt magam sem tudom eldönteni.

2015. jún. 1. 22:13
 1/2 opened paradise ***** válasza:
Felismerted a helyzetet,mi akadályoz a változtatásban?
2015. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez tipikus börtönőr-rab kísérlethez hasonló pszihológiai hadviselés....


Azok akik a rab szerepében voltak és később börtönőrök lettek ugyanazt csinálták, mint velük...akik gyengébbek voltak...


Szerintem csinálj egy stop táblát magadnak, mert a folyamatos hazudozással le fogsz bukni és előbb utóbb lesz olyan lány aki rájön, és hazugsággal hazudni nagyon csúnya játszma, arról nem is beszélve, hogy mit tehet az a következő és következő lány a te csalódásodról, miért olyannak hazudsz, aki nem is bántott.


Inkább gondolkozz el arról, hogyan tudsz kiszállni ebből a mókus kerékből, mielőtt újra bárkivel is ismerkednél...

2015. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!