Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam, de szeretem! Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de szeretem! Nem bírom nélküle, s ő sem igazán nélkülem. Később folytatódhat vajon?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat. Szakítottam, mert nekünk nem működik a távkapcsolat, fiatalok vagyunk, de nem bírjuk egymás nélkül. Szeret. Szeretem. Azt gondolom ez igazi szerelem, de valahogy a bizalom ugrott most, ő is tett egy két dolgot, én is. Talán ha egy városban lennénk, akkor minden más lenne, ugyanis amikor együtt voltunk (találkoztunk, stb..) semmi gond nem volt. Úgy érzem benne megtaláltam a nagy Ő-t, de nem elég érett még hozzám, s lehet én sem. Érettebb vagyok nála, de valahol bennem is meg van még az, hogy tapasztaljak dolgokat mással is. Mennyi az esélye, hogy 1 vagy több év múlva újrakezdhetjük? Tudom, ha közelebb lennénk, akkor nem lenne semmi gond.

2015. júl. 6. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:
(18 és 20 évesek vagyunk)
2015. júl. 6. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom,hogy engedd el most ezt a kapcsolatot ès légy nyitott :-) Ha ez a szerelem erős ès igazi,akkor van esély az újrakezdèsre..
2015. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM NE ENGEDD EL,HA SZERETED
2015. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán kell egy kis idő. Lehet majd valamikor lesz belőle valami. Azt mondta nem fog elengedni..
2015. júl. 6. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Folytatodhat! Kuzdjetek egymasert! Ne hagy elmenni!
2015. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!