Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta szakítottam az exemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szakítottam az exemmel képtelen vagyok kapcsolatot felvenni. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem az exem és próbálkozom más lányoknál de valamiért mindíg bele kerülök a barátság zónába. Állítólag nem vagyok ronda, érzelmes (de nem túlságosan) 18 éves gitáros fiú vagyok. Ötletek? Hol és mivel próbálkozzak?

2015. máj. 26. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Zenekarban játszol?
2015. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, csak itthon akusztikuson.
2015. máj. 26. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár. Mindenesetre jó lenne tudni valamit a lehetőségeidről. Merre jársz, hogy telik egy napod, stb.?
2015. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!