Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon szeretném már! Néha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném már! Néha úgy érzem hogy nem bírom tovább.14/L (? )

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok.Van egy barátom aki 16 éves és kerek fél éve eggyütt vagyunk.Amikor összejöttünk nagyon szerelmes voltam belé ,de ez az egész átalakult olyan mértékű szeretetté ,hogy nem tudnék nélküle létezni.Nagyon sokszor előfordult már hogy célozgatott a szexre viszont egyáltalan nem rámenős sőt még aranyosnak is mondhato.Egy párszor már beszéltünk a dologról de soha nem tudtunk a végére jutni.Szinte mindig amikor átölelem vagy akár megcsókolom azt érzem hogy szeretném most azonnal megtörténne.Amikor egyedül vagyok vagy akár órán ülök ,buszra várok stb. Akkor is sokat fantáziálok rólaMegszeretém tenné, szeretném ,hogy még jobban egymáséi legyünk!Nagy hülyeséget csinalnék ha ez valóban megtörténne?!
2015. júl. 6. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha úgy érzed hogy készen állsz rá és ennyire szereted / szeretitek egymást, akkor én amondó vagyok, hogy hajrá! :) Legyetek boldogok, élvezzétek az életet, de persze csak ésszel! (Védekezni azért védekezzetek)
2015. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%

Ha mind a ketten akarjátok és ennyire vágysz rá akkor hajrá


A belső diktálja az utat.

Ismerek olyan lányt aki 18 évesen hallani sem akar a szexről.

De ismerek olyan 15 évest aki több f.aszt fogott mint kilincset.


Én egyik felett sem ítélkezem.

Szóval ha kívánod őt akkor nincs mire várni.

2015. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem még kicsit fiatal vagy ehhez.Addig inkább ...önkielégíts,de csak ha akarod.Sok sikert!
2015. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
ez természetes a te korodban, ezek a hormonok, de ez nem jelenti egyúttal azt hogy meg is kell tenned. Fiatal vagy még hozzá.
2015. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Emberek, hagyjuk már ezt a "fiatal vagy" dumát..ha úgy érzi készen áll rá és akarja akkor tegye meg. De igazából az érzéseire kell hogy hallgasson, nem pedig másokra.

#1-es voltam.

2015. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
66%
Lehet, h fiatal vagy.. de ha mar fel eve egyutt vagytok es meg van az a kapcsolat koztetek:) akkor csak hajra! DE ne csapjatok azonnal a kozepe! Ismerjetek meg egymas testet stb..
2015. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
emberek..14 éves gyerek, nehogy már szexre biztassátok. kíváncsi lennék ha a saját lányotok lenne akkor mit tanácsolnátok. Bár gondolom az igenlő válaszolok nagy többsége maga is kamasz még.
2015. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyan így éreztem mint most Te csak én 15 éves koromban. Én meg is tettem és csodálatos volt! Ha akarod ne habozz tovább. :) 25/L
2015. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Teljes mértékben egyetértek a 7-es válaszolóval.

Egyszerűen hihetetlen és felfoghatatlan, hogy egy 14 éves KISlányt, hogy biztathattok szexre.. Normális az ilyen, de most őszintén?!

És igen arra én is marha kiváncsi lennék, ha a ti lányotokról lenne szó, akkor is ennyire nagyon "elfogadóak" lennétek-e és nyugodt szívvel biztatnátok, hogy persze kislányom nyugodtan szexeljél 14 éves, lényegtelen hogy a tojáshéj még a hátsódon van..

2015. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kor hanem az érettség számít!
2015. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!