Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom tovább! Depressziósn...

Nem bírom tovább! Depressziósnak érzem magam, csak a rosszat látom. Már nem tudok küzdeni! Nincsenek barátaim senki nem kíváncsi rám! Mit tegyek? 20 éves férfi

Figyelt kérdés

Az egész már az óvodától kezdődött szerintem. Már ott sem akartak nagyon barátkozni velem.

Aztán az iskolában is az utálatot éreztem, tele sok igazságtalansággal. Az is nagy csalódás volt számomra, hogy nem vettek fel az egyetemre az érettségi után. Egyből elmentem egy OKJ-s képzésre ahol 2 év szörnyűség várt rám. A tanárok utálata és az osztálytársaim szekálása tönkretett idegileg, eléggé lefogytam. Most pedig teljesen kész vagyok. Barátaim nincsenek, munkám nincs, az OKJ-vel nem érek semmit. Barátnőm nincs pedig nagyon szeretnék, de már erőm sincs próbálkozni, mert elment a kedvem mindentől, kiölték belőlem az erőt. Nem járok bulizni inkább otthon pihenek. Nem szeretek nevetni sem.


Nem sajnáltatni akarom magam, de miért kaptam ezt már az óvodától kezdve? A családom persze szeret, de szükségem van másokra is, mint egy normális embernek, nem?

Magamat egy kedves fiatalembernek írnám le ,persze több hibával amiket most nem írok le.


Nincsenek terveim, egyszerűen elvesztem, nem tudom mihez kezdjek tovább.



2015. jún. 16. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csáó! 18F vagyok , én is úgyszintén nem a legjobban vagyok az osztállyal, gyűlölöm az egészet . De mégis van kb. 4 barátom, akikkel változatos időközönként tartom a kapcsolatot. Én is rájöttem most, hogy csak azért sikerült jó bulikba elmennem iskolatársakkal (nem oszt.társakkal persze!!) mert engem hívtak meg. Én hiába hívom őket, sosem jön össze... Egy spanom ilyen bulira hívható, de az meg sosem ér rá, szóval ez van. Milyen gyerek voltál fiatalon? MIlyen voltál gimben stb. ?
2015. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Egy ilyen dolog nem magától alakul ki, szóval részben neked is kellett valamit ezért tenned, vagy épp nem tenned.


Ha óvodás korod óta ilyen a helyzet, akkor már lett volna rá bő 15 éved, hogy rájöjj mi okozza azt, hogy így viselkednek veled, és hogy ezen változtass, és hogy ezen akarj változtatni. Amíg te nem akarsz változni, addig a környezeted is úgy fog hozzáállni, amit te elvársz tőlük.

2015. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Engem pl folyton vertek általános iskolában, de mindig próbáltam egy olyan környezetet kialakítani magamnak, ahol normálisan tudok lenni.

Továbbmentem középiskolába, direkt nyugis helyet választottam, majd utána felnőttem, és megerősödtem, mert tudatosan változtattam azon, amilyen voltam.

2015. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy meg szakember sokat segíthet, mert úgy látszik ez magadtól nem fog menni.
2015. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Atomkakas ***** válasza:
61%

Jó reggelt! :)

Én magam is depis vagyok, sajnos eléggé súlyos fokig jutottam benne, de még van annyi életösztönöm hogy kutassam az okát!

Ma reggel jöttem rá hogy kapizsgálom mi a problémánk közös nevezője: és miért van hogy egyre jobban nő a depresziósok száma! :)

Kérlek hogy jobban megérts: nézd meg ezt a videót, mely rá világit a probléma gyökerére! (Főképp a phars (csoport) kisérlet/teszt tanulságos!

https://www.youtube.com/watch?v=tmli_joo78I

Azt tanácsolom, hogy légy önmagad! :)

Próbálj mosolyogni! A mosoly a szeretett, békesség és a pozitív gondolkodás kapuja! :)

Ha a tudat formálja a testünket: megnyílvánulásaink a környezetünket!

Rossz egyedül lenni! Olyan emberekkel érdemes foglalkozni akik képesek a kölcsönös szeretetre! Ne azt nézd ki mennyit tesz le az asztalra, hanem a hozzáállást! :)

Depi hatására a tudatunk egyre jobban beszűkül! Érdemes kondicióban tartani magunkat szellemileg és testileg ( tanulás/testmozgás)!

Sokat segíthet az orbáncfű tea(reggel/este 2 gramm), B12 vitamin és c vitamin!

Vigyázz magadra! Mi depisek "értékes gyöngyszemei" vagyunk a nagy világnak! (hisz forditott arányoságban: csökken a szeretet, úgy növekszik a depisek száma!)

Igazán büszke vagyok arra, hogy írhattam neked, mert ha bele gondolok: Te egy remek, irigylésre való személyiség vagy! Sajnos az emberiség ezt nem veszi észre: Rossz irányban halad! :(

Ismétlem: Rossz egyedül lenni! Talán a közös problémánk okán, egymás közt találhatunk igazi barátokat/társakat! Ezt csak úgy tudjuk megvalósítani, segítő készek és türelmesek vagyunk egymáshoz! :)

MAXIMÁLIS TISZTELEM !!! :)

Minden szépet és jót kivánnok! :)

2015. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
82%
haver ez azért van, mert vagy túl művészi ember vagy, vagy túl jó vagy a világhoz... hasonlóan éreztem magam én is, aztán vettem egy motort, és csak úgy elkezdtem lejárni kocsmázni, jó kis rock kocsma, nem is messze, évekig jártam oda, kicsit jobb lett. nem kellett berugnom, hogy jól érezzem magam, ottani emberekkel lehetett csocsózni, egy sör mellett dumálni, pl a motorról, aztán a mióta motorozol kérdéssel máris haverkodtunk. 2 perc volt az egész. rá 3 évre ezzel az emberrel egy zenekarban zenéltem. Most meg meló miatt szétszéledt ez a társaság, szóval elmúlik ez is, persze nem nyomtalanul, bármikor beszélgethetek velük, kitaláljuk, hogy menjünk motorozni, akkor az nem a simsonokkal a tóra lemegyünk, és ott ökörködünk a strandon, majd hazafelé kocsma, és bulizás, hanem felülünk egy 600-as túravasra, és irány a világvége, majd hazajövünk, és mindenki feltölti a képeket FB-ra. nem olyan eseménydús, mint a régi, de mégis jó. 2 évvel vagy csak fiatalabb nálam, nem tudom milyen zenét szeretsz, és abba a közösségben milyenek az emberek, de szerintem ha keresel egy szórakozóhelyet, ahova egyik hétvégén elmész, veszel egy korsó sört, és amíg megiszod, kifigyeled, kik a szimpatikus baráti társaságok, kik csocsóznak, biliárdoznak éppen, és megvárod a menet végét, majd amikor majdnem befejezték, odalépsz, és szólsz, hogy a következő menetbe beszállhatsz-e. ha jófejek, akkor nem engedik, hogy kiszálllj a 4. kör után, és ha mégis ki akarsz szállni, meghívnak egy sörre, hogy maradj :D legalábbis mi vidéki rockerek így szoktuk :D másik dolog, ne legyen az a mérce, hogy nekem volt pénzem motorra, neked nincs (nem tudom, hogy van-e, csak ilyen is előfordul) ha biciklid van, fixi, DH, BMX, akármi, azoknak is elég barátságos közösségük van, deszkások, görkorisok, horgászok, stb... csak találsz valamit, mindegy mibe fogsz bele, találni fogsz hozzá társaságot, valószínüleg nem te vagy az egyetlen aki azt a valamit csinálja. csak a bélyeggyüjtést nem a deszkásokkal kell megbeszélni ;)
2015. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
teljesen magamra ismertem
2015. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
CSatlakozom az elozo valszhoz, en is szivesen beszelgetek veled! Meghallgatlak es adok tanacsokat is ha szeretned :)
2015. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
sziaasztok akinek meg van kedve beszelgetni nyugodtan irjon 17 lany szeretek beszélgetni, és van jó pár depis ismerősöm nyugodtan irjon akinek van kedve.
2015. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy teljesen egyedül ezekkel a negatív élettapasztalatokkal...


Vigasztaljon az a tudat, hogy a látszólag reménytelen helyzetekből is ki lehet hozni a legjobbat!


Mondanám, hogy járj el könyvtárba, olvasgassál önfejlesztő könyveket - de nyáron a legtöbb könyvtár zárva tart.


Ui: remélem, azért nem volt hiábavaló a válaszom. :)


Üdv: egy középkorú női sorstárs

2018. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!