Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem furcsa, hogy a gyümölcssze...

Nem furcsa, hogy a gyümölcsszedéshez a munkaadó találkozni akar személyesen megbeszélni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egy hirdetésben láttam meg, felhívtam ,és igazából így telefonon keresztül normális alaknak tűnt,csak nem értem,hogy miért akart találkozót,minthogy telefonon elmondja az infókat.


Megadtam a címem neki , amit már bánok .

Lány vagyok(19) , még diák , családnál lakom.


Szerintetek?

Vagy csak én csinálok ekkora ügyet belőle?


2015. júl. 1. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem igazán jól csináltad - ilyen esetben mindig célszerű egy közösségi teret megjelölni, ahol sokan vannak. Kávézó vagy valami...

Nincs irodája?


Nem furcsa a személyes találkozó: lehet azt akarja látni, hogy nem vagy pl. terhes vagy lehet, arra kíváncsi, hogy milyen fizikumú vagy, stb.

A legrosszabbra meg ne gondoljunk - hogy nem is gyümölcsöt kell szedni...

2015. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ha be akar jelenteni, lakcím az idénymunkához is kell.
2015. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Azért akar látni, hogy felmérje, nehogy munka után visszamenjetek a népes családdal és jól megszedjétek magatokat gyümölcsel, meg amit találtok. Ezt rólad meg a lakhelyedről fogja megállapítani.
2015. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat !


nem tudom,h miket akart még tudni azokon kívül,amire rákérdezett , de nekem úgy jött le,h elővigyázatos.

2015. júl. 2. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!