Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért zavarja a pasikat, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a pasikat, ha alacsonyak?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint másfél éve vagyunk együtt, de mindig szomorú lesz ha felhozom a magasságát. Én 164cm vagyok, ő 166. Őszintén szólva az alacsonyabb fiúkra bukom (már ha lehet ilyet mondani), amit tud is, és nem győzöm neki hangsúlyozni, hogy szerintem irtó aranyos, de őt mégis zavarja ez. Még azt is felhoztam, hogy az előtte lévő barátom (egy volt) még kisebb is volt nálam. 17 vagyok, barátom 20.

2015. júl. 7. 01:23
1 2
 1/13 piriiiii ***** válasza:
100%

Talán azért, mert learanyosozod.

Ezt az aranyosság dolgot én sem értem egyébiránt. Mármint, hogy miért háborodnak fel azon, ha a nők aranyosnak tartják őket.

Bár bizonyára azért, mert az nem férfias... ahogy az alacsonyság sem.

2015. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Amikor a csajok azt mondják nekünk, hogy aranyos/cuki stb az olyan mintha lenéznének minket. Még ha az esetek 90 százalékában nem is így annak szánják, számunkra fura.

15/f

2015. júl. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:
100%

A szándék jó,csak a megvalósítás nem.

Ne azt mondd,hogy aranyos,legyen inkább "Viking félisten férfiállat" :D

Vagy ha más nem,akkor mondd meg neki,hogy Bonaparte se volt sokkal nagyobb,mégis be voltal tőle tojva :D

2015. júl. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:
*voltak
2015. júl. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

mert nem férfias

valóban szar lehet annak aki fiú létére alacsony, de ez van

2015. júl. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kérdező140 ***** válasza:
És akkor nekem milyen lehet 153cm fiú/14 minden lány magasabb nálam. : (
2015. júl. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hát ha egy csaj engem is aranyosnak nevezett, sosem tudtam komolyan venni, ez ilyen barátzónába tevős szöveg, és nem dícséret


én is csak 165centi vagyok, elég nagy szívás alacsony fiúnak lenni amikor a legtöbb csaj azzal jön, hogy neki magas fiú kell

2015. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez így tényleg érthető :\ Akkor legközelebb nem azt mondom neki, hogy aranyos, hanem hogy legalább nem kell hajolgatni a mellekért...
2015. júl. 7. 15:05
 9/13 anonim válasza:

ez hülye kérdés. Miért zavarja, ha alacsonyak ?

Szerinted ???


Azért zavarja őket mert az átlag 176-178 cm

Legtöbb nő magasabb nála. Vagy ha nem akkor meg nem nézi kférfinak őket ilyen magassággal még azok se akik jók lennének magasság szempontjából.


Én 169/170 cm vagyok, és engem is zavar a magasságom, nem is kicsit


Barátod apja mekkora ???

2015. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 165 cm magas vagyok.Engem nem a csajozás miatt zavar,egyszerűen csak kicsinek érzem magam a magas emberek között.Nem is szeretek csoportképeken szerepelni,mert nem akarom,hogy lássák,hogy milyen alacsony vagyok a másik 185 centi magas gyerek mellett.Nem akarok magas lenni,de örülnék,ha legalább 168-173 cm magas lehetnék.17/F
2015. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!