Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ez kizáró ok nálatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez kizáró ok nálatok?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok és még sosem volt barátnőm. Nulla tapasztalattal rendelkezem. :/ A sportolás miatt még soha nem is próbálkoztam lányoknál... Vagy nem volt időm vagy nem volt senki, aki felkeltette volna az érdeklődésem.

Most már nagyon vágyom egy barátnőre, de nem tudom, hogy a tapasztalatlanság elijeszti-e a csajokat.



2015. júl. 10. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ooo dehogyis
2015. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15 éves lányokat nem kéne h elijessze, egyéb esetben könnyűvérűek...
2015. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon.... 15L
2015. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem. En pl egy ugyan ilyen ,,nulla tapasztalatu" fiuval jottem ossze es eszmeletlenul oruloo, hogy en vagyok neki az elso es oszinten tud szeretni ketsegek nelkul:)
2015. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Dehogy! Nèmejik lánynak ez tetszik,pl nekem is. :))

13\L

2015. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem riasztja el a lányokat, sőt még aranyos is tud lenni, akkor ha egy fiú attól még hogy nem rendelkezik tapasztalattal, tud éretten viselkedni. 17/l
2015. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 O'Brien válasza:

Valahol el kell kezdeni. ;) Senki nem születik rögtön tapasztaltnak.

Azt írtad, sportolsz, ez már eleve plusz pont, biztos jó tested van. Igényesen írsz és fogalmazol, ebből arra következtetek, hogy egy okos srác vagy. A lányok szeretik, ha Ők az elsők egy srácnak, így ez nem hátrány.

Ez mind-mind jó pont. :)

De fontos, hogy ne szégyelld a tapasztalatlanságot, légy magabiztos, add önmagad és össze fog jönni!

2015. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg tudsz normálisan viselkedni, nem éretlenkedsz (röhögsz mindenen, meg ilyenek) addig semmi gond vele. Ha a csaj is komoly, és tényleg.. szeret meg minden, akkor nem lehet gond :)


20/F

2015. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hetessel egyet értek!:) 15/l
2015. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, csak ne legyél beszari. Tavaly megtetszett egy srác, az egyetlen gond az volt vele, hogy félénk volt. Az nem számított, hogy tapasztalatlan, de hogy semmit sem mert csinálni (például átölelni, mikor aludtunk vagy hasonlók), kicsit kiábrándító volt. Aki viszont emiatt ráz le, azzal nem is érdemes foglalkozni. Szóval hajrá, drukkolok!

18/L

2015. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!