Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kiakadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ha a párotok beleszólna hogy kikkel barátkoztok?

Figyelt kérdés

Én sokszor beleszólok, ami először féltékenységnek tűnik inkább. Pl. exemmel 3 évig veszekedtem hogy ne barátkozzon egy csajjal, aki valamiért az első pillanattól kezdve nagyon irritált. De pár napja az exem egy buli után a puszta közepén ébredt kilométerekre a várostól, betört a feje, eltört a csuklója, és semmire nem emlékszik az éjszakából, ez a csaj és a haverjai meg otthagyták a semmi közepén. Tökre igazam volt hogy nem kéne velük haverkodni, ez szerencsére már nem az én gondom, de pl. a jelenlegi barátom nagyon nem tűri ha beledumálok az életébe, pedig szerintem egy párkapcsolatba azért normális ha megbeszélünk dolgokat, és amúgy is jó emberismerő vagyok, és nem minden csaj barátja miatt hisztizek, de néhányan kifejezetten irritálnak, és miattuk sem ordibálok meg ilyenek csak szépen elmondom a barátomnak hogy tökre örülnék neki ha nem barátkozna velük, szerintetek ez nagyon gáz?

19/L


2015. júl. 10. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nem gáz. Érthető a dolog és ha ilyesmire kérne a párom akkor leülnék vele megbeszélni a dolgot :)

16/f

2015. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én neked. Nekem nincsenek lány barátaim, és nem is nagyon lesznek. :D
2015. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arkadashim...nemáár xD
2015. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Naa ezt kųŕvā isten hogy végig nem olvasom..


Igazából nekem is volt hogy mondtam exemnek hogy nem kéne barátkoznia valakivel, de szāŕt rá.. Vagyis engemse érdekel ha mondják hogy kivel ne.. :)


18/F

2015. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, megbeszélni a dolgokat, meg dirigálni neki, és még azt is megszabni, hogy kik legyenek a barátai, az két nagyon, de nagyon különböző dolog.
2015. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!