Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti ezen kiakadnátok? Tudom h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezen kiakadnátok? Tudom h nem nagy dolog de engem szíven ütött.

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta egy lányról h csak látásból ismeri, nem èn kèrdeztem ő hozta szóba. Majd kiderült h tök joba vannak. Nem direkt lèptem be a facejára, csak bejelentkezve maradt a gèpemen ès amint beleptem ez a csaj egyből ráírt. Kíváncsi lettem ès belenèztem egy kicsit, azt h miről nem nagyon figyeltem inkább csak h mennyit beszèlnek. Ezzel a csajjal akiről azt mondta h csak látásból ismeri egèsz èjszakákon át facezett. Miközbe nekem minden nap elmesèlte h nem tud aludni ezèrt filmeket nèz. Nem zavar ha lányokkal barátkozik (na jó zavar, de nem szólok, nincs hozzá közöm) de hazudott egy lány miatt, ami nagyon rosszul esik. Ti mit tennètek vagy gondolnátok erröl az egèszről a helyemben?

16/L


2015. jún. 28. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

azt, hogy próbálkozgat nála, aztán ha összejön akkor minden oké, viszont hogyha nem jön össze neki semmi akkor te ott vagy neki :)


19/F

2015. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy beszéld meg vele az egészet hogy értsed vagy dobd ki
2015. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne megbeszélned vele, de nem értem miért hazudna valaki ilyenről, ha csak barátok. Több is lehet a dologban.
2015. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!