Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A régi barátnőmnek (barátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi barátnőmnek (barátok maradtunk miután szakítottunk) van egy ilyen Török származású (valamilyen szinten) a pasija és úgy bánik az exemmel mint egy kutyával. Valyon ez miért van?

Figyelt kérdés
Tök jófej csaj,de pl amikor beültem haveromékkal kajálni , akkor vagy 2 asztallal arréb ültek de lehetett hallani ahogy a csávó ráerölteti a lányra,hogy egye meg még a maradékot... oda megyünk megkérdezni,hogy mi van? Erre a lány mintha mi sem történt volna azt mondta: Jól vagyunk köszi .... de ez csak az egyik eset,vannak még ilyesmik

2015. júl. 11. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
*vajon
2015. júl. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a törököknél elég sok "túlkonzervatív" (értsd: begyepesedett bunkó) iszlámfanatikus ember van, akiknél nem divat a nőt embernek tekinteni. (Mielőtt még bárki értelmes iszlám hívőnek a lelkébe gázolnék, tudom, hogy maga az iszlám nem nézi le a nőket, csak sajnos a legtöbb túlzottan vallásos ember rémesen hibásan értelmezi az iszlám és a Korán tanításait.)

A kérdés csak az, hogy ezt ő (exed) mi a fenéért hagyja? Az ilyet úgy ki kéne penderíteni, hogy a lába sem éri a földet. Akár török, akár nem, akármilyen vallású, akiben a minimális tisztelet nincs meg a másik iránt, azt egyből lapátra kéne tenni.

2015. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha már szakítottatok, semmi közötök egymáshoz. Miért szólsz bele, ha bunkó pasija van? Ő választotta magának, ennyi. Egye meg amit főzött. Lépj tovább. Az ő élete, az ő hibája az ő problémája.
2015. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már az ő problémája, te nem tehetsz semmit. Majd ha a lány úgy érzi hogy gáz van akkor segítséget kér. Amúgy meg nem tudom milyen esetek voltak még, de nem muszáj valakinek töröknek lennie ahhoz hogy így viselkedjen. Az exem megszabta hogy hogyan öltözködjek, milyen zenét hallgassak, még azt is meg akarta mondani hogy mikor milyen hangulatom legyen, sokszor elég erőszakosan a tudtomra adta hogy mit akar, ha meg nem az ő akarata érvényesült akkor szétverte a berendezést és hasonlók. Szerencsére engem nem bántott, de azért néha durva volt én meg csak tűrtem.
2015. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-esnek


Nem minden török muszlim.


Én pl. török vagyok és nem muszlim.

2015. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!