Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hónappal ezelőtt jól voltam,...

2 hónappal ezelőtt jól voltam, monden nap jól éreztem magam. De Február vége fele lett egy barátnőm akivel azóta szakítottunk is. Túl tettem magam rajta, de valami nem a régi. Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval Február vége előtt mindig vidám voltam, nem volt fontosabb dolgom. De utána ahogy lett barátnőm, minden időmet rá fordítottam, és miután szakítottunk, üresnek érzem magam, nem tudok mit csinálni. Úgy érzem nincs értelme az életemnek (nincs öngyilkossági hajlamom). Egyszerűen unott vagyok, alig érdekel valami. Néha sikerül ebből kitörnöm,és vidám vagyok, de össze-visszás a hangulatom. Nem vagyok olyan mint régen. El tudom foglalni magam: biciklizek a haverokkal stb. De már ez sem olyan mint régen: addig jól vagyok amíg a haverokkal vagyok, de utána amimt egyedül leszek, előjön ez a debi, a sok gondolkozástól. Valamiért szeretnék ismerkedni, meg új barátnőt szerezni, mert mint írtam: üres vagyok. Mit kéne tennem, hogy jobban érezzem magam? A válaszokat előre is köszi.

2015. ápr. 18. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Errercsak ezzelaz idézettel lehet válaszolni:

"Amikor egy szerelem véget ér, a gyenge sír, a gyakorlatias rögtön keres egy másik szerelmet, de a bölcsnek már van egy tartalékban. " Oscar Wilde

2015. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó idézet. Köszi! :)
2015. ápr. 18. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetni szeretnél akkor írj nyugodtan. Hasonlón megyek át én is.
2015. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam privátban.
2015. ápr. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!