Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmemet eltiltották tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmemet eltiltották tőlem nevelőszülei. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ő 18 éves, én pár hónap múlva válok annyivá. Én három éve szeretem Őt, s Ő három éve szeret engem, de ennyi időbe telt rájönnünk, hogy bárhová megyünk, bármi történik, másikunk mindig ott volt..Most jöttünk rá, hogy milyen fontos volt az események láncolata, pedig már az elejétől fogva szinte nyilvánvaló volt, hogy kettőnk egyenese oly szorosan halad párhuzamosan, hogy azok már-már minden pontban érintik egymást, vagy ha nem is párhuzamosan, de egy pontban metszik egymást, az az egy pont végtelenség. Nevelőszülőkkel él, akik mondásuk szerint gyűlölik Őt, így elkerülhetetlen volt az is, hogy bele ne szóljanak kettőnk életébe indokolatlanul. Hasonlóak vagyunk ketten; nem mászkálunk olyan gusztustalan helyekre teli emberekkel ahová minden hétköznapi alak jár, inkább vagyunk ott, ahol senki más nincs, átlag feletti intelligenciával rendelkezünk, bár ez elvárható, mivel korosztályunk háromnegyede legkisebb gondjának tartja a tudás megszerzését, így semmi erőfeszítést nem öl bele.

Igazságtalannak tartom azt, hogy elvegyék tőlem azt az egyetlen személyt aki része életemnek, valamint hogy engem Tőle elszakítsanak. Elveszve érzem magam, mit tehetek, hogy még láthassam Őt?

Zárásként idéznék E.A.Poe 'Lee Annácska' című művéből egy sort:

"S sem az angyalok a felhők felett,

sem az ördögök tenger fenekén

nem tehetik, hogy szívtől a szív,

elváljunk, Ő meg én."



2015. júl. 14. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hmmm... rohadjak meg de az nem egy sor, hanem egy versszak.


Amúgy 18 éves, nagykorú.. Ilyenkor már kicsit más törvények vonatkoznak rá... Nem tudom a te szüleid mennyire engedékenyek vagy ilyesmi, de ha ennyire szeretitek egymást... akkor talán lehet esély arra hogy megpróbál nálad élni?

2015. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mondanám inkább részletnek, a versszak van vagy kétszer ekkora. Bár most nem vagyok olyan állapotomban, hogy bármi olyat mondjak, ami értelmét nyeri, úgyhogy inkább nem is próbálkozom.

Nem ez volt az első eset, többször szöktünk meg ketten, de most semmi módom nincs a vele való kommunikációra.. Köszönöm válaszodat.

2015. júl. 14. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú:c Nem tudsz odamenni a házukhoz/ lakásukhoz és leülni a kapujukba? Csak hogy lássák, hogy nem adtad fel. Vigyél valamit hogy ne unatkozz és kényelmesen el tudj helyezkedni és tüntess! Ezzel a szerelmednek is a tudtára adod hogy milyen fontos neked és a nevelőszüleinek is, hogy kemény fából vagy faragva. Még akár láthatjátok is egymást,, bár attól függ milyen helyen lakik...Lehet hogy teljesen abszurd, de jobb nem jutott eszembe, kitartást!
2015. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, felettébb különös az ötlet, viszont nem szívesen vetném el, sőt, holnap meg is teszem. Ha engem tiltottak volna el, Ő is ugyanezt tenné.
2015. júl. 14. 01:09
 5/6 anonim ***** válasza:

"átlag feletti intelligenciával rendelkezünk"


"Zárásként idéznék E.A.Poe 'Lee Annácska' című művéből egy sort:

"S sem az angyalok a felhők felett,

sem az ördögök tenger fenekén

nem tehetik, hogy szívtől a szív,

elváljunk, Ő meg én."

"


jajj szegény butábbakra...


nekem úgy tűnik te kicsit beképzelt vagy és csak sajnáltatni akarod magad itt...az okát le sem írtad, hogy miért tiltottak el...

úgy tűnik te inkább pont az ellenkezője vagy annak mint amit tartasz magadról...


talán ha rájössz, hogy nem vagy olyan okos mint hiszed és nem lesz akkora arcod akkor magadtól is rájössz, hogy mit tegyél, mert nem fog elvakítani a butaságod...

vagy feltudsz majd tenni egy értelmes kérdést amiben a lényeg lesz benne és nem az önsajnáltatós nagyképű butaságaid...

2015. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban átlag feletti inteligenciával rendelkeztek, akkor nem itt tennél ki kérdést, hanem intézkednétek... A lány nagykorú! Rendőrt hívnak? A lány megmondja, hogy felnőtt ember, van neki is szabad döntése és ő nálad akar élni... A szülők semmit sem tehetnek! Inkább a sarkatokra kéne álni!
2015. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!