Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ha elégedettebb lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ha elégedettebb lennék magammal, pl nagyobb mell, akkor visszatérne az önbizalmam és nem lennék olyan féltékeny tipus, azaz jobban megbíznék a páromba?

Figyelt kérdés
mert semmi olyat nem tett maiért konkrétan féltékenykednem kéne, mégis kicsit alapból bizalmatlan vagyok
2010. nov. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem...
2010. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószinű. Ha nagyobb melled lenne, akkor majd nem felelne meg az orrformád, aztán a szemed színe, stb stb.


Próbálj meg így bízni benne, különben pokollá teszed mind a saját, mind az ő életét. Csak nyugodtan :) Ha szeret, úgysem csal meg. Azt meg csak érzed, hogy szeret vagy sem?

2010. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a féltékenység mindig a belső elégedetlenség, kétségek, önbizalomhiány és társfüggőség következménye. szerintem nagyon alacsony az önbizalmad, és a barátodat nem önzetlenül szereted, hanem kisajátító módon, pont mert nem bízol magadban, ezért görcsölsz azon, hogy elhagy. a féltékenység mint olyan teljesen felesleges érzés, mert ha a barátod mást akar, akkor úgyis elhagy, nem tudod megakadályozni, felesleges ezen stresszelni magadat.


amíg nem tanulod meg önzetlenül szeretni a barátodat, és nyugodtan rábízni a döntést, addig féltékenység fog gyötörni. bármennyi dolgot megcsináltathatsz magadon, mert nálad szebb nő MINDIG LESZ! mindenkinél van szebb nő. ha a barátodat önzetlenül szereted, szeretitek egymást, valamint egyedül is képes vagy a boldogságra és nem függsz a barátodtól, akkor elmúlik a féltékenységed.

2010. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak akkor csináltasd meg a melled, ha amúgyis elégedett vagy magaddal és magabiztos vagy. ha a melledet azért csinálod meg, mert attól várod a csodát, akkor csalódni fogsz, mert az önbizalomhiány mélyebben gyökerezik, és majd találsz a melled helyett más dolgot, ami miatt utálod magad. előbb ezért az önbizalomhiányt kell megoldanod, sikerlményéket kell szerezned, hogy önbizalmad, önértékelésed legyen, és így már nem leszel féltékeny.


én alapban is elégedett voltam a testemmel, szépnek tartottam magamat, de a mellemet a csípőmhöz képest aránytalannak éreztem, ezért megcsináltattam. egyszerűen élvezetesebb így az öltözködés, és imádom magamat nézegetni, ezerszer szebbnek látom így magamat :) de a műtét előtt is jól éreztem magamat, szóval ennek akkor van értelme, ha nem a műtétbe kapaszkodsz az önbizalmad javulása érdekében.

2010. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a mellet csak példának írtam, mert nem túl nagy a mellem, és az feltűnő, amúgy nincs baj a mellemmel, én is elfogadtam, a barátom kifejezetten szereti, de nem is azt nézi egy nőben


műteni semmiképp nem műttetném magam, inkább próbálok hízni, de persze genetika hogy ki hova.

Sőt tudom h neki inkább a kisebb mellek tetszenek, jó is mert nem lóg és kerek.


Nem is csal meg párom, nincs rá ideje, és sokszor mutatja hogy szeret, barátai is mesélik h mennyit mesél rólam, meg hogy milyen lelkes, és felvállal mindenki előtt, sőt ha nem kettesben vagyunk akkor közös programokat tervez, tehát engem is magával visz.


Lehet csak túlságosan szeretem és féltem a kapcsinkat.

Mindenki az önbizílomhiánnyal jön, azért merül fel bennem ez, ő mindent megtesz mégis félek h elvesztem. Nem is éfltékeny vagyok, mert tudom h nem kavarna mással, mondta ha szakítanánk az nem másik nő vagy pasi miatt lenne, hanem mert nem tudnánk együtt élni, vagy egymás idegeire mennénk, én meg pont nem szeretnék hisztizni.

Bár nem is szoktam.


Félek elveszíteni őt, néha meg csak féltem a betegségektől.


nem is az zavar hogy vajon kivel találkozik kivel nem, hanem hogy szeretnék vele többet lenni, mert hiányzik, és

szeretném hogy mait érez jobban kimutatná.

Ő maga mondta, h nem tudja kimutatni eléggé érzéseit (pedig vannak) és más kapcsijában is ez volt a gond, de ezen szeretne változtatni, de nehezen megy neki


bár nem tudom ha valaki akarja, és szeret, akkor mért nem megy neki, sztem ez akarat kérdése, hisz könnyű megölelni a másikat, megcsókolni, vagy kimondani hogy szeretlek


félek hogy neki több levegőre van szüksége, és jobban kaparna utánam, ha hiányoznék neki, nekem viszont kevés idő is sok nélküle. Persze ettől még szerethet engem és nem mondta h a nyakán lennék.


Csak ha féltékeny, ami tuti biztos (alaptalanul) akkor legalább vallaná be, mert jólesik nekem :)


az jó h mindent meg tudunk beszélni


csak azt nem értem, ha jól érzem magam vele, és annyi mindent tervez velem, meg boldog vagyok, akkor hirtelen mért bizonytalanodom el az ő érzéseiben?

lehet tényleg csak féltem a kapcsinkat, mert rossz tapasztalataim voltak, vagy önbizalomhiány?


én elhiszem neki h szépnek lát, persze tudom h nem is vagyok ronda

de még sincs önbizalmam

meg minden pasi más és nem tudom, hogy az jön e be neki ha néha én keresem, és bizonyítom a szerelmemet, vagy inkább akkor lennék vonzóbb neki ha nem keresném, és hiányoznék neki?

nem tudom melyiket válasszam, mert nem szoktam gyakran keresni, nem vagyunk egymás nyakán, viszont azt se

mondhatja h elhanyagolom, én nagyon kimutatom, hogy szeretem, meg barátainak is szoktam mondani h fontos nekem



azért mindent se szeretnék megtenni, mert nem akarom, hogy megunjon, vagy én legyek a csicskája, szal nem akarom

lejáratni magam előtte, de ugyanakkor túl hideg sem szeretnék lenni


amúgy ő oroszlán

2010. nov. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!