Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan közeledjek egy Német...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy Német fiúhoz?

Figyelt kérdés
Most költözött ide Magyarországra pár hete. Első látásra megtetszett és érzem,hogy én is neki :) Próbálunk beszélgetni de sajnos van egy probléma... Én nem beszélek németül, angolul pedig csak kicsit. Ő viszont annyira hadarva beszél angolul,hogy alig lehet érteni. Bejelölt Facebookon és írásban tök jól megértjük egymást, nagyon aranyos és szivesen összejönnék vele...De annyira rossz,hogy csak írásban értjük egymást... :( Mit tegyek? Pedig érzem,hogy ő is szerelmes belém mert mindig meglep valami kis aprósággal meg bókol nekem :) L/18

2015. júl. 15. 23:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

honnan veszed,hogy pénzes? egyátalán nem említettem róla ilyet,csak annyit mondtam hogy német..Vagy ezekszerint minden német pasi pénzes?! :D

Mielőtt próbálsz engem oltani ,azelőtt gondolkodj el pár dolgon.


1. nem írtam semmit az anyagi helyzetéről

2. azt sem írtam,hogy mit dolgozik

3. nem tudhatod miért jött Magyarországra

2015. júl. 16. 10:54
 12/13 anonim ***** válasza:

akkor te nagyon buta lehetsz de ne haragudj


kint jobb a fizetés, és itt meg jobb elkölteni.

2015. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
üzleti menager vagyok, szerinted nekem nincs pénzem? :) nálam nem az számít,hogy egy pasi pénzes legyen...Nem kell általánosítani :)
2015. júl. 16. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!