Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy félénk (ebb) fiúhoz?

Figyelt kérdés

Tudomásom szerint még nem volt barátnője, tspasztslatlan ilyen téren.

Nem szeretném letámadni így elsőre.

Jövőhéten lesz egy buli, ahova elvileg ő is jön. Tudom hogy bulikban nem a legjobb ismerkedni, de jelenleg nincs más ötletem.

Eddig még nem beszélgettünk túl sokat. Egyszer megpróbált megcsókolni, de akkor nem engedtem neki. Ezután gondolom csak nekem kellene kezdeményezni.

17L


2015. febr. 24. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért félénk mert miután nem hagytad hogy megcsókoljon nem tepert továbbra is?
2015. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi változott? miért nem engedted h megcsőkoljon?

jövőhéten csókold meg te. Szerintem nem fog ellenkezni. hacsak nem 15 éves. hány éves?

2015. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alapból sem túl határozott a lányok terén, erre még gondolom rátett egy lapáttal, hogy nem engedtem neki.

Mi változott? Igazából nem tudom, gondolkodtam és arra jutottam hogy miért ne próbálhatnánk meg. Mert egy nagyon rendes srácról van szó.

Azóta egyszer találkoztunk, éreztem, hogy kerül. Nem próbálkozott be, csak simogatta a hajam meg az arcom.

Akkor nagyon meg szerettem volna csókolni, de féltem hogy nyomulásnak veszi.

Ő is 17 éves.

2015. febr. 24. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, de azért ne a csókkal kezdjél.

Csak óvatosan... lehet, hogy a buliban csak egy találkozót tudsz vele megbeszélni. Azért a buliban egy félénk embernek elég ciki mindenki előtt bizalmasan ismerkedni.

2015. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor csak kérdezzem meg, hogy miújság,hogy van?

A korábban történteket gondolom ne nagyon firtassam?

Köszi a válaszokat!:)

2015. febr. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!