Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért szakított velem? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított velem? Mi lehetett az oka, ha 2 héttel ezelőtt még szeretett?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy személyesen tisztázzuk a barátommal, hogy mi a baj a kapcsolatunkkal. Hazakísért, de mintha mi sem történt volna, ugyanúgy hülyültünk, bókolt megállás nélkül, búcsúzáskor meg szenvedélyes csók is volt. Mondta, hogy nem akar szakítani. De rá 2 hétre telefonon, sms-ben (!!!) szakított velem. Miért tette ezt? Értelemes válaszokat várok!

2015. júl. 17. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő se tudja, mit akar igazán, lehet megismert egy másik lányt. Hidd el ahány fej, annyi gondolat. Jobb ha megkérdezed, és utána elfelejted, és nem kereset.
2015. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsodat. Mondta még régebben, hogy éretlennek tartja még magát egy komoly kapcsolathoz. 15 évesek vagyunk. Mondta, hogy ha 2-3 évvel később találkoztunk volna, akkor nem lenne semmi baj, de ugy érzi hogy kevés az, amit értem tud tenni:/
2015. júl. 17. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
"Kevés az amit értem tud tenni" SÍROK :'DDDD, jézusom ezt a sablonszöveget, komolyan ha 30 ezerszer nem hallottam még azt hogy: "találsz jobbat, túl jó vagy hozzám, nem érdemellek meg" akkor egyszer se. Ne legyünk már ilyen töketlenek srácok, lányok. Egyszerűen rád unt, talált szebbet jobbat, kiszeretett belőled. Válassz egy indokot és lépj túl rajta.
2015. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-al vagyok, már egy ideje nem te vagy az egyetlen csaj az életébe.
2015. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget 2. és 3. válaszoló:)

Szerintem is ez lehet az oka

a szöveg tudom hogy eléggé sablonos lett, de máshogy nem tudtam megfogalmazni

2015. júl. 18. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!