Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, ha a lánynak nagyobb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a lánynak nagyobb a lába és a keze mint a fiúnak?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, 41-42-es a lábam, a barátomnak pedig 40-es. Kicsit kellemetlennek érzem, főleg amikor papucsban vagyunk. Pedig amúgy magasabb nálam. De a keze is picit kisebb az enyémnél.

2015. júl. 18. 14:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nagyobb kéz belefér, láb ciki.
2017. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én szívesen megismerkednék olyan lánnyal, akinek nagyobb a lába, mint az enyém (42-es, de néha 41-es női lábak mégis nagyobbak valahogy. Az is izgat, ha mondjuk rövidebb, de szélesebb.). Ha van itt ilyen, írhatna üzenetet (FF, 35).
2017. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Na, most eszembe jutott egy nyári élményem. 11 lehettem, és azon a nyáron volt egy amolyan lány pajtásom, semmi "összejövés" ennyi idősen, tényleg csak haverok voltunk, együtt lógtunk állandóan, majd egy hónapig (nagyszülőknél). Ő is 11 körül volt, még egyikünk sem serdült igazán, szóval gyerekesek voltunk, ő alacsonyabb is még nálam. Viszont a lába nagyobb volt, ez egyszer fürdéskor feltűnt, aztán össze is mértük a talpunkat, bizony neki volt nagyobb, hosszabb kicsit és főleg jóval szélesebb, és 11 évesen totál semmi jelentőséget nem tulajdonítottam neki (hát ez van, na és?). Ma már zavarna. Na, ez nem valami fajsúlyos sztori, csak úgy feljött, elnézést :)
2017. febr. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem baj, szép az úgy is.
2022. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Mit nem adnék egy ilyen nőért…
2022. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki? Esetleg kérdező?
2023. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!