Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy tartottam egy házibulit, ahova meghívtam a haverokat, és már amelyiküknek van, a barátnőiket is. Az egyik haveromnak a barátnője nem akart egyedül eljönni, mivel még mi nem ismertük őt, így elhozta az egyik barátnőjét. Az este úgy alakult, hogy ezzel az ominózus lánnyal elég sokat beszélgettem, jól elvoltunk, stb... A bulinak vége lett, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy eléggé megtetszett ez a lány, így másnap ráírtam Facebook-on, azóta is beszélgetünk, stb... Mesélt arról, hogy pár hete szakítottak az exbarátjával, meg ilyesmi... Nagyon jóba vagyunk, közös téma is megvan, minden. Egy dologtól félek, hogy talán barátzónába rakott, vagy nemtudom, mivel nemrég szakított, és, hogy ez nem túl gyors váltás lenne-e neki. Ennek tudatában nemtudom mitévő legyek, mivel érzem, hogy nemvagyok neki azért annyira közömbös. Pár napja írta, hogy kiment barátnőivel bulizni, és megszólította egy fiú, de lerázta, pedig igazából velem is így kezdett el beszélgetni, hogy egy buliba találkoztunk. Ebből az én hülye fejem arra enged következtetni, hogy lehet némi esélyem nála, mivel engem nem koptatott le.


Ezzel az egésszel arra szeretnék kilyukadni, hogy várjak-e az első lépssel, vagy vágjak bele?



2015. júl. 19. 22:35
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Nincs értelme tökölődnöd.

25/F

2015. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de lehet, hogy nem sülne el túl jól a dolog, mert csak pár napja ismerem :/
2015. júl. 19. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a haverod barátnőjét ,hogy esetleg nem mesélt-e rólad ,vagy hozott fel témának . Ha azt mondja nem akkor meg haverod barátnőjén keresztül el fog jutni a fülébe hogy kedveled .
2015. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a haverom barátnőjével úgy összesen 3 szót beszéltem. Bemutatkoztam, aztán ennyi..
2015. júl. 19. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mond haverodnak hogy kérdezze meg tőle . Ennyi . Hidd el venni fogja az adást
2015. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Furcsa ötletnek tűnik :( Szerintem ez nálam bukásra lenne ítélve az első perctől kezdve!
2015. júl. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!