Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ebben az esetben felejtős...

Ebben az esetben felejtős lenne ajándékot adni az ismerősöm születendő babájának?

Figyelt kérdés

Az előbb átfutott az agyamon, hogy az ismerősöm (ffi) felesége hamarosan szülni fog. A férfivel 'jó' (volt?) a kapcsolatom. A munkahelyéről gyakran adott 'ajándékokat' pl. mozi-ill. koncertjegyeket, belépőjegyeket, bögréket, stb. (olyan helyen dolgozik, hogy könnyedén hozzájut ezekhez a dolgokhoz).


Viszont pár évvel ezelőtt lefeküdtünk. Természetesen akkor nem volt házas.


Tény, hogy pár dolgomra fintorog, forgatja a szemét, de általánosságban normális velem.


Arra gondoltam, hogy ezt a sok dolgot valahogy 'megköszönném' neki (az előtt is kaptam tőle 'ajándékokat', mielőtt lefeküdtünk volna egymással. Utána is.) Mivel a felesége nemsoká' szül, úgy gondoltam, hogy pár babaruhát, vagy bármi babával kapcsolatos dolgot adnék neki. Viszont nem tudom, hogy venni ki ez magát...


Mit gondoltok?



2015. júl. 18. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet:) Főleg hogy a lefekvés után is adott ajándékokat és beszélőviszonyban vagytok. Talán az már bunkóság lenne ha nem adnál semmit, egy jó szót se szólnál.
2015. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!