Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mennyire vagytok féltékenyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Mi az a helyzet, amikor elfog titeket a féltékenység?
2015. júl. 22. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok hülyeség miatt féltékeny tudok lenni. Például ha látom, hogy a fiú más lánnyal beszél (ha látom, hogy a lánynak tetszik), ha más lány képeit lájkolgatja (tudom, hogy gyerekes, de akkor is xd), ha megnézik a barátomat, még ha ő nem is vette észre. Bár utóbbi esetben büszke is vagyok, hogy milyen jóképű a barátom, amellett hogy rendes is.
2015. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fura, de én egyetlen helyzetben voltam eddig féltékeny.Barátnőmnek van egy biszex barátnője.Na amikor elrángatja tőlem beszélgetni, vagy inkább vele van, akkor mindig előjön, egyébként szinte soha.
2015. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi okot nem adott még a barátom h féltékeny legyek, mégis hihetetlenül az vagyok! Neki nem mutatom ki, de amikor pl szól h a lány haverjaival találkozik, lerágom a 10 körmöm h mitcsinálhatnak 16/l
2015. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen tudtam féltékeny lenni minden kis szirsz*r miatt, meg is lett az eredménye. Mostanra sokkal lazábban kezelem a dolgot, és nem is nagyon tudok féltékeny lenni.
2015. aug. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az önzôségembôl adódóan féltékeny vagyok, mert 'ami az enyém, az csakis az enyém lehet'.

Nagyon sok dologért tudok az lenni. Például ha ráír egy lány, beszélget egy másik lánnyal (és közben megfojt a kíváncsiság,hogy mirôl beszélnek), vagy más lányokról néz képeket, esetleg kijelenti,hogy ez meg az mennyire szép. Na olyankor a belsô énem már a baltáját élezi, kívül viszont olyan nyugodtnak mutatom magam, mint aki megkapta a nyugdíjat. Nem mutatom ki egyáltalán, sôt van hogy jóarcot is vágok hozzá.

2015. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az adott dologtól függ meg,hangulat és szituáció játszik benne

de mostanában nem vagyok egyszer volt hogy a barátom (azóta összejöttünk) volt zenetáborba és megváltoztatta a profilképet olyanra amin ő és elv a legjobb LÁNY barátnője van. akkor tehetetlennek éreztem magam, féltékeny és dühös voltam, nem rá hanem inkább magamra :) (ez egy mostanában történt pl)

2015. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ma már semennyire.

Régebben iszonyatosan féltékeny voltam. Olyan fiúk lány barátaira lettem féltékeny, akikkel pár mondaton kívül többet nem is váltottam. Mikor összejöttem a párommal, kezdetben szintén nagyon féltékeny voltam, sok rossz éjszakát okoztam ezzel magamnak. Aztán megvilágosodtam.

Beképzeltség nélkül mondom, egyik kertitörpe kurvája sem lesz soha olyan szép, mint én. Másrészt, mindaddig, amíg nekem vannak szexkapcsolataim mellette, addig nem érdekel, hogy ő mit csinál. Már nem függök a páromtól érzelmileg semennyire és így egész élvezetes a kapcsolat.

2020. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!