Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok féltékenyek, amikor a barátotok suliban van és ki tudja hogy mit csinál?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ti is más fiúkkal vagytok, szórakoztok?

2015. máj. 11. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, suliban vagyok én is. :D
2015. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jár iskolába, de nem vagyok mindig, minden pillanatban mellette és olyankor se tudom biztosra, mit csinál, de nem szoktam féltékenykedni csak úgy minden ok nélkül, pusztán azért mert nem vagyok épp vele.
2015. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kérdező, te mit csinálsz a suliban?
2015. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm. Csak kiváncsi voltam na!
2015. máj. 11. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat a bizalomra épül. Tehát nem féltékenykedhetsz mindig amikor nem vagy vele, mert beleőrülsz....Az alapállás az hogy hűségesek vagytok egymáshoz, és amíg nem ad rá okot, te ebben az üzemmódban tevékenykedsz.
2015. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!