Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves lány vagyok, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok, de mindig is az idősebb fiúk tetszettek. Zavarhatja őket a korom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, de mind külsőre mind belsőre fejlettebb vagyok. A saját korosztályommal sose érzem jól magam, ők is túl komolynak tartanak

Mindig idősebbnek gondolnak a koromnál olyan 16-17 évesnek. Fiúknál is mindig az idősebbek tetszettek (a fennt említett korosztály),de félek ha megtudnák a korom megváltozna a véleményük.

Szerintetek ennek van alapja? Mit tudok tenni?



2015. júl. 26. 02:45
1 2 3
 1/21 David134 ***** válasza:
52%
aludni kéne nem ilyeneken gondolkodnod
2015. júl. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Te vagy a legidősebb gyerek a csaladodban? Ha igen akkor ezért :)
2015. júl. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen érett vagy, nem hinném, hogy zavarná őket. :) Legfeljebb elcsodálkoznak ha megtudják. Állítólag a fiúk úgyis később érnek kb. 2 évvel. Egy normális srác nem fog ezen a 2-3 éven fennakadni, ha kijön veled, max. ha befolyásolhatóbb és valamelyik haverjának nem tetszik vagy ha olyan nagyra van magával, de ez esetekben már rég rossz. Később(20 felett) meg semmit sem számít 2-3 év egy kapcsolatban. Bár, nem nagy a valószínűsége, hogy valakik együtt is maradnak addig ha ennyi idősen jöttek össze. 17/L
2015. júl. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

Engem nem zavar. :D

24/F

2015. júl. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert miert zavarna oket? Teged se zavarjon.


En is erettebb vagyok a koromnal, 41 eves a legjob baratom es 36 a masik. Mindkettot szeretem. Masoknak van velemenye rolunk, es? Nem erdekel minket. Jol erezzuk magunkat egymassal? Igen. Akkor meg nem szamit.


16.L

2015. júl. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt valahogy minden lány érettebb a koránál. Furcsa. Nem godnljátok, hogy manapság már ti vagytok az átlag, és a "maradék" az éretlenebb?!

Egyébként te még a jobbik eset vagy, ez nem gáz. Vannak korodbeliek akik 25-30 évesekkel kavarnak

2015. júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai 14-15 éves lányok mind érettebnek érzi magát. Lehet hogy másik érettebb magadbeli korosztályal jobban éreznéd magad. (bocsánat a helyesírásért)
2015. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, hogy az összes lány érettebb a saját korosztályánál. Mindegyik.


"Én nem vagyok olyan, mint minden lány" - Minden Lány

2015. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#6, #7, #8

Igen, ezt én is veszem észre. :D Ilyesmire hallottam egyszer egy olyan reakciót, hogy "minden gyerek azt hiszi magáról, hogy érettebb a társainál" meg hogy a környezetük azért mondja rájuk, mert "a gyereket mindenki dicséri" xD Itt annyiszor olvastam már, hogy mindenki mennyire "érett"... Biztos van köztük aki tényleg, de kétlem, hogy mind az lenne aki azt mondja magáról.

2015. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális, hogy 16-7 évesek jönnek be. De ennél feljebb ne menj.
2015. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!