Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bpadamka kérdése:

Miért van az hogy fiatal korom miatt nem nyitnak felém szexuálisan az érettebb nők?

Figyelt kérdés
Kereken húsz éves vagyok es mindig is jobban izgattak a nálam idősebb hölgyek valahogy engem jobban izgalomba hoz egy 30-40 éves hölgy mint egy korombeli de viszont sajnos abból a korosztályból nem igazán nyitnak felém pedig korombeliekkel jóval érettebb a gondolkodásom is . varom a hozzászólásokat főleg az érintett női korosztályból :)

#fiatal #MILF #idősebb hölgy #Fiatal pasi érettebb hölgyet #Fiatal pasi hölgyet #Érett hölgy szexpartner
2015. máj. 20. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Miért nyitnának feléd, mikor te is csak egy milf rajongó pelyhes tökű vagy, aki még nem is tudja, h mi azaz élet.
2015. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Minden 20 éves azt hiszi, hogy a korabelieknél jóval érettebb gondolkodása van. Majd gondolj vissza erre 10 év múlva. Egyébként valószínűleg azért nem nyitnak feléd, mert gyerek vagy számukra. Te ezzel persze nem vagy tisztában, mert még híján vagy élettapasztalatnak. 25 felett már inkább lesz esélyed bármilyen korú nőnél, amikorra ténylegesen felnőttél. Nálam is próbálkoztak fiatalabbak, de egy 27-28 évnél fiatalabb férfiban nem látom a társat, nem látom elég érettnek kívül-belül ahhoz, hogy kezdjek vele valamit. A 40 éves nők is vélhetően férfit szeretnének a kalandjaikhoz (kapcsolathoz pedig még inkább), te pedig valószínűleg még nem felelsz meg ennek a képnek. Ne búsulj, mert ennél csak jobb lehet a helyzet idővel. 30N
2015. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem csak szexet akarnak, és valljuk be, ha normális kapcsolatot akarnak, és te ezt nem tudod meg nem is akarod nekik megadni, jogos, hogy nem foglalkoznak veled.
2015. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem az nagyon tetszene ha baráti viszonyt is folytatnák eretteb holgyel a szexuális viszony az hab lenne a tortán nekem. Az első hozzászóló meg nagyon jo pofa tipikus tirpák aki ugy ítél hogy nem ismeri a másikat ...

Az a legnagyobb gondom hogy hiába csak mondjuk beszlgetni szeretnék érettebb holgyel már az se veszik jo néven szoval nem vagyok se bunkó se rámenős se semmi rossz tulajdonságom ilyen szempontból mindenesetre lehet hogy idővel változnak dolgok legalább is remelem

2015. máj. 20. 14:19
 5/15 anonim ***** válasza:
képet,majd én megmondom mit lehet veled kezdeni,vagy mi az első benyomás rólad :)
2015. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Erdekes, en kifejezetten vonzottam az eretteb noket 20 eves koromban.. Ekkorat valtozott volna a vilag??
2015. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ugy látszik :) akkor neked szerencséd volt jo időben voltál jo helyen:)
2015. máj. 20. 15:17
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom, kérdező, anyukád is az általad preferált korosztály tagja. Miért nem őt kérdezed?
2015. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kérdés nagyon jo :) édesanyámmal megosztottam már hogy milyen korosztály aki erdekel engem de érdemi valaszt nem adott igazából de talán nem is tanács kene hanem egy hölgy vagy hölgyek akik nyitnak felém
2015. máj. 20. 15:40
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
En ugy tapasztaltam, a 10-15 evvel idosebb korosztaly igazabol csak a kulsom miatt kedvelt engem, en mindig jokepu voltam. Nem voltam tul izmos, leszamitva a labamat, mert rengeteget bicikliztem, ez nagyon tetszett nekik. Amugy agyilag eselyem sem lett volna, habar en is "eleg" erettnek tartottam magam. Szoval azok a nok inkabb csak testi kapcsolatot akartak, nekem meg inkabb fiatalabb pipikre fajt volna a fogam (nem tudtam, mi a jo), azokat meg nem nagyon erdekeltem, mert mar akkor is az ment, ami most..legyel gazdag, v legalabbis jomodu, es/vagy legyel kigyurt.. Aztan megis talaltam magamnak csajt. Te is fogsz, ne izgulj ;)
2015. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!