Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti milyen szemmel néztek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dunken Master kérdése:

Ti milyen szemmel néztek a párotokra miután megcsalt, de mégis megbocsátotattok neki?

Figyelt kérdés
Miután félre lépett megtudtok benne újra bízni,mert nekem nem megy mindig arra gondolok,hogy ha egyszer megtette máskor is megteheti,nagyon szeretem és nem tudom mit csináljak tehát nem bízom benne úgy mint az előtt elment a nővérének segíteni mert beteg egy hónapot volt távol persze hogy azt mondtam hogy mehet miután visszajött mit mondot nem akartam hinni a fülemnek,hogy ő már elis felejtett ,de mivel hogy újra ittvan és lát megint szerelmes belém pár jó tanács jol jönne köszönön előre is
2015. júl. 26. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ha egyszer megtette valószínű, megfogja máskor is. Szerintem beszélj vele és ha tényleg szereted, akkor még várj egy kicsit és ha mégegyszer megcsal, csak mert talált nálad jobbat, esetleg csinosabbat, meg sem érdemel Téged. Remélem segítettem.
2015. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem éri meg a ráfordított időt, csald meg te is, mondd meg neki hogy ezzel még tartoztál, és részedről ennyi. Innentől már nyugodtan elfelejthet, már nem fog zavarni.
2015. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanék meg neki miután megcsalt, ha megcsalt nem szeret igazán, én meg olyasvalakit szeretnék, ki szeret.
2015. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3. válaszolóval, én se bocsátanék meg semmiképpen sem.
2015. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek szakitsak vele az eszem nekem is ezt mondja jobb lesz tesó nélküle csak fájdalmat okozott semmi többet ez lesz szakitok vele köszönöm a válaszokat,tanácsokat sokat segitettetek
2015. júl. 27. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!