Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan elemészt a depresszió,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan elemészt a depresszió, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba az osztályomban, ez olyan 2 évig tartott, eközben 2-szer kérdeztem meg hogy lenne e kedve összejönni velem, minden alkalommal nemet mondott, de utána 1 évvel később ő tette fel ezt a kérdést nekem, viszont akkor annyira elöntött a düh hogy elutasítottam. Alig telt el egy hónap és iszonyatosan hiányzott, mert nem beszéltünk egymással, ezért kibeszéltem neki mindenről amit az előtt soha se tettem ekkor közölte hogy már mással van, minden este álomba sírtam magam, nap közben pedig nem voltam önmagam, majd elmentünk 10-en az iskolából egy cserediák programra ahol megismertem egy lengyel lányt akivel hónapok óta először boldognak éreztem magam, de nem volt benne semmi komolyság, viszont búcsúzásnál egyedül akkor kezdett el sírni amikor tőlem búcsúzott, és bár szoktunk beszélni skype-on annyira hiányzik hogy beleőrülök, egyszerűen nem bírom tovább. Csak történne már valami...

2015. júl. 27. 04:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Túléled... Idővel jobb lesz, de szokj hozzá. Az élet ilyen.
2015. júl. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked kell egy barátnő...vagy,kezdj valami sulin kívüli tevénységbe(küzdősport,úszás stb.) Hányadikos vagy? Suliban én úgy gondolom,hogy ne járj osztálytárssal,mert ha szakítassz vele,utána rossz lesz bámulni az arcát. A lengyel csajt meg felejtsd el. Nem kell depisnek lenni. Annyi lány van még s világon,hogy nyugodtan válogathatsz.
2015. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad! Járj szórakozni,annyi lányt fogsz megismerni,hogy nem fog érdekelni.

18F

2015. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Most megyek középsuliba
2015. júl. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!