Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy hónappal ezelőtt szakított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónappal ezelőtt szakított velem a barátom (3évig voltunk együtt), de ő szakítás után 5 nappal már mással volt és még mindig együtt vannak viszont én még mindig nem tudom elfelejteni őt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig a barátaimmal vagyok, sokat találkozok más fiúkkal de egyszerűen egyikben sem fog meg úgy különösebben semmi. NEm tudom exem hogy tette túl magát rajtam olyan hamar ráadásul egy olyan lánnyal jött össze aki 2 évvel idősebb nála (exem 18 éves, én 17, a mostani barátnője meg 20) , ráadásul a csaj nem is szép. De egyébként azrt szakított velem elvileg mert sokat veszekedtünk, holott szerintem egyáltalán nem , ha igen akkor is nagyon kis dolgokon (pl: miért ide tetted miért nem oda, ezért nem találod meg soha..stb) meg ha össze is vesztünk sosem tartott 5-10 percnél tovább. Nos ez az amit ő mondott hogy ezért szakított, közben meg ugyanaz a csaj akivel mos együtt van beszélgetett vele mikor velem volt együtt exem és láttam a beszélgetést fb-on de mikor rámentem már nem adta be , gondolom kitörölte. És mikor ezzel szembesítettem hogy ezt láttam letagadta hogy ő nem beszélt azzal a csajjal de ismeri már régóta meg egy suliba jártak de nem is tetszik neki meg csak barát..Megvádoltam hogy hazudik meg ne tagadja már le hogy vele beszélgetett erre felkapta a vizet és azt mondta hogy neki ebből elege van hogy nem hiszek neki és szakított..Erre 5 napra rá meg azzal a csajjal volt együtt.. De én még mindig nem tudom felfogni hogy mgis miért? Nem voltam elg jó? Mindent megadtam neki, MINDENT. Legalábbis szerintem. Mikor együtt voltunk is alig találoztunk mert ugye dolgozik és mindig azt mondta hogy fáradt és siet haza és sosem maradt bent 8óránál tovább, de most ezzel a csajjnál meg egész éjszaka bent volt meg már első találkoásnál összejöttek (mármint miután szakított velem ) és egész éjjel együtt voltak.Ezt egyébként onnan tudom hogy aznap este énis bent voltam barátnőmmel egész este és láttuk őket többször is..Mostmár azt is tudom hogy amikor azt mondta hogy fáradt és ment haza az is csak kifogás volt mert érdekes azzal a lánnyal meg mindig bent bír maradni még munka után is, ráadásul másnap megint dolgozni ment. De nemt tuom én hogy felejtsem el nem akarok egy másik kapcsolatba menekülni, nem is tudnák most elképzelni senkivel sem kapcsolatot egyszerűen már félek hogy megint én leszek az akinek fontosabb a másik és elhagynak. De hiába vagyok nagyon sokat a barátnőimmel így is folyton eszembe jut mindenről akárhova megyek mert mindenhol voltam vele és mindenről eszembe jut pedig már az ajándékokat is kidobtam amit valaha tőle kaptam. Egyébként az a legrosszabb hogy nem tudom mi történt és mi romlott el, hogy mi miatt történt ez. Mikor szakított még azt mondta hogy szeret de valahogy már azt sem tudtam elhinni neki. Meg fél éve én akartam vele szakítani mert azt hittem hogy már nem szeretem annyira de akkor úgy sírt hogy én még soha nem láttam fiút úgy sírni és könyörgött hogy ne hagyjam el. Nem értem mi történt nem tudom mit tegyek.. :(

2015. júl. 21. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Huuhhh, hát.. ez komoly drámai sztori... figyelj, bolond a srác ha azt a csajt választotta helyetted, lehet, hogy régebb óta beszél tényleg a csajjal és titokban már együtt is voltak, sajnos ebből nekem ez jön le... nem lehet tudni, hogy mi romlott el, de ha így alakult, annak oka volt, de SEMMIKÉPP SE HIBÁZTASD MAGAD!! Én még így látatlanban is biztos vagyok benne, hogy nem te voltál a hibás... Próbáld meg kiheverni a kapcsolatot, tudom, hogy nagyon nehéz, főleg 3 év után, de muszáj lesz, próbálj arra gondolni, hogy ő is megtette és neked is menni fog, barátnőiddel jó ha sokat vagy, sokat segít, és idővel te is találsz majd valakit, aki elfeledteti... próbálj másra koncentrálni addig, zárd ki, mondjuk a sulira, vagy találj vmi hobbit... vagy ha van akkor arra koncentrálj kicsit, mozogj sokat az levezeti a stresszt és relaxálj, ha lehet zenére és a természetben vagy ahol nyugodtabb :) Sajnálom, erre most csak ezt tudom mondani, de remélem, azért vmennyit segítettem...
2015. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégsem szeretett annyira az exbarátod mint állította,mert ilyen ok miatt nem szakít az ember egy 3 éves kapcsolat után.

Valószínűleg nem volt már szerelmes beléd.

Attól még szerethetett,de már nem szerelemmel.Inkább csak kötődött hozzád.És jött ez a másik csaj.

Az pedig teljesen természetes dolog,hogy egy hosszabb kapcsolat után nem vágysz egyből újabb pasira.

A szakítás olyan mint a gyász.

Idő kell,hogy feldolgozzuk :(

F40+

2015. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!