Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok, el szokott érni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, el szokott érni titeket is az ilyen szintű kedvetlenség? Meddig tart?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal, nagyon jókat, tök sokat, minden oké volt. Egyik napról a másikra teljesen elment a kedve. nincs hangulata semmihez. Elvileg nincsen baja, nem tudom menstruál-e vagy mi lehet.


Engem meg nagyon idegesít és letör, mert eddig úgy tűnt, hogy van esélyem nála, de most ez eléggé elbizonytalanít.


Meddig tart az ilyen lehangoltság? 2-3 nap?


2015. júl. 27. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát van rá esély hogy kicsit depressziós,velem is előfordult hogy egyik nap mindenkivel bunkó voltam aztán visszajött a kedvem. Emberfüggő,kinek mennyire vannak hangulatingadozásai. De az is lehet,hogy történt vele valami nem gondolod?
2015. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kétszer is rákérdeztem, van-e baj, történt-e valami, azt mondta tényleg nincsen semmi, egyszerűen nincs mindig jókedve.
2015. júl. 27. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha chaten keresztül kérdezted szerintem könnyen lehet,hogy csak úgy mondta,sok lány ilyen.
2015. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csak azon keresztül tudom megkérdezni...
2015. júl. 27. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy rossz hangulata van az embernek. Ez lehet olyan ok miatt amit még nem szeretne megosztani veled (a családi problémáimat pl. egyetlen emberrel tudom megbeszélni, a szerelmi bánatomat egy másikkal) vagy olyan típus mint én, aki nem szeret másokat terhelni a gondjaival. Akár ok nélkül is lehet levertebb, vannak időszakaim nekem is amikor semmihez nincs kedvem, egyszerűen be akarok zárkózni, kihúzni a netet, lehalkítani a mobilom, magamrazárni az ajtót, szomorú zenéket hallgatni és gondolkodni. És ugyan utálom ha egy pasi erre fog mindent, de igen, az is leheet hogy menstruál. Ha fontos vagy neki, pár napon belül keresni fog, nyugi. 17l
2015. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan hogy másfél hónapig nem írtam vissza az adott fiúnak ,nagyon reménytelen lett , aztán még jó ideig az is volt. Következő nyáron találkoztunk 2 napot ,majd heti egyszer. Azóta már több mint 1 éve együtt vagyunk ,de nem tudom ez mennyire gyakori eset :)
2015. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!