Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm gyakran fáradt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki1987 kérdése:

Barátnőm gyakran fáradt a szexhez, mivel a munkája miatt korán kel. Van valami praktikátok arra, hogy ilyen esetekben mivel tudnám mégis kellőképpen felkelteni benne a vágyat?

Figyelt kérdés

A barátnőm a munkája miatt szinte minden nap korán kel és nagyon gyakran van úgy, hogy mire sikerül együtt töltenünk egy estét, már fáradt a szexhez és leállít. Ha nem álmos, akkor nincs ilyen probléma.

Én megértem, hogy elfárad, hiszen tényleg sokat dolgozik. De biztos van valami, amivel fel tudnám kelteni az érdeklődését, hogy egymásnak essünk, még mielőtt nagyon fáradt lenne.

(Tudom, rengeteg ilyen kérdés van itt fent, sokat el is olvastam, de olyan választ hogy ki mit szokott ilyenkor tenni, nem találtam.)

Lennének ilyen ötleteitek?



2015. jún. 12. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
csináljátok munka után v munka előtt!
2015. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármiféle praktika, hagyd pihenni ha azt szeretné, gondolom hétvégén vagy szabadnapokon, szabadság alatt úgyis bepótoljátok. A férfiak is nyűgösek ha nem hagyják békén őket. Vaaagy...esetleg ez jó ürügy a szex alóli kibújásra.
2015. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat dolgoznék,nekem se lenne kedvem hozzá.
2015. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

1. Ki kell aludnia magát, mert ez fontosabb a nőknek, mint a szex. Kialvatlanul nem kívánnak szeretkezni.

2. Meg kell oldanod, hogy kevesebb kötelessége legyen, erre találjatok ki valamit!

3. Sokat kell dédelgetni, ölelgetni, csókolgatni nap közben is. Ez a pont csak az 1. és 2. megoldása után működik.

2015. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Alig aludtam 4-5 órát éjjel, utána ma 10 órát dolgoztam, holnap is megyek, ehhez képest simán volt kedvem szexelni.

Szerintem szimplán nem kívánja annyiszor a szexet mint te, és ha egész nap nem csinálna semmit, akkor is csak heti 1-2x lenne kedve hozzá.

2015. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

És ha éveken át 4-5 órát aludnál?

Az én alvásigényem 10-14 óra, de simán kibírok több napot 1-2 óra alvással, és nem változtat semmit az erőnlétemen. Aztán egyszer csak elfogy az erőtartalék.

2015. jún. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Jaj de naiv vagy Jancsi!


túrórudid nem jó neki. Hamarabb végez a munkahelyén aztán megy valakivel jót dugni!

2015. jún. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én is alá tudom támasztani, hogy ha hullafáradt vagyok, első az alvás, nem pedig a szex. Pedig én az a típus vagyok, aki lehetőség szerint minden nap igényel egy kis "kényeztetést". Nem tudom, hány órát dolgozik, vagy hogy pontosan mikor ér haza a barátnőd, de én pl néha beiktatok délután egy órácska pihenőt, mikor nincs annyi teendő. Így este van energiám a hancúrra. Talán ezt nálatok is meg lehetne játszani. Vagy esetleg este feküdjön le korábban, reggel pedig keljetek fel egy kicsivel hamarabb, és akkor ejtsétek meg. De ha úgy érzi, túlságosan kimeríti a munkája, akkor én ettől függetlenül elgondolkodnék a munkahelyváltás lehetőségén is, a szex pedig onnantól csak bónusz lenne.
2015. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélhetőleg sikerül valami mindkettőnknek megfelelő megoldást találni, vagy az időbeosztáson változtatni, vagy a munkahelyi beosztást átalakítani.
2015. júl. 12. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!