Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok, mennyire jó pont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire jó pont nálatok ez?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nem régóta ismerem, beszélgetünk, próbálok kihozni valamit a dologból, sajnos még személyesen nem találkoztunk, de jókat dumáltunk.

Mos lesz a szülinapja és szeretném meglepni, tudom is mivel már.


Csak az a kérdés, hogy nem utasítja-e majd vissza és ez által közelebb tudok-e kerülni hozzá. Mert nem tudom, hogy külsőre bejövök-e neki, hiába beszélgetünk jókat, küld fényképeket magáról meg ilyesmi, ha nem jövök be neki, akkor cseszhetem, nem?


2015. júl. 28. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól még szép gesztus, de ne valami nagy dologgal lepd meg. Biztosan nem fogja elutasítani.
2015. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolog.
2015. júl. 28. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy milyen ajándékkal lepted meg. Mert ha pl azzal, hogy váratlanul, mindenféle megbeszélés nélkül csöngesz a lakása ajtaján, hogy meglepetés, és mentek moziba, lehet ki fog akadni, és bizony ez rossz pont lesz. Hogy miért? Mert a lányok alapból szeretnek készülődni a randira ami nem csak a megfelelő hajbeállítást, és sminket jelenti, hanem a megfelelő ruhát. Váratlan látogatásnál erre nincs lehetőség.

Ha csak küldesz neki valami egyszerű dolgot ami nem egy kisebb vagyon akkor jó pont. Mert a gesztus, hogy emlékszel a szülinapjára, és nem felejtetted el már egy külön öröm..:)

2015. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Virágra gondoltam(van kedvence) és természetesen előre megbeszélni vele, hogy legyen otthon vagy tudjon róla, hogy megyek, persze azt nem mondom meg mit viszek.
2015. júl. 28. 09:36
 5/8 anonim válasza:
Szerintem, ha beszélgettek, akkor valami őt is vonzza ahhoz, hogy beszélgessetek. Szerintem nagyon jó ötlet, biztos örülni fog neki, csak lehet, hogy ő ezt eddig,nem merte csinálni. Hajrá, sok sikert.
2015. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ha virágot viszek neki, akkor ugye ezt nem érti félre és nem friendzone lesz?
2015. júl. 28. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis :) bókolj neki egy picit, akkor biztos nem lesz ebböl friendzone. Amúgy ez tök aranyos dolog, hajrá!:)
2015. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!