Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a baratnom! Csók...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a baratnom! Csók volt, allitasa szerint még azt se tudja kivel?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen helyzet foleg hogy nem rég ota vagyunk egyutt! Volt egy buli, tény hogy ő mondta el , de lehet hogy jobban orulnék ha nem mondta volna... Leirta vagy 1000szer hogy igy megbanta ugy megbánta stb , de nem tudom mit higyjek!attol félek, ha egyszer megtette tobbszor is megfogja:( nagyon rosszul esett. Ti mit tennétek ilyen esetben?én szeretem , de hát ez...!

2015. júl. 28. 23:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még** bocsi a helyesirasert , csak telorol vagyok
2015. júl. 28. 23:41
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ma egy csók csusszant be, hnap egy fax fog... bocsáss meg neki úgyse lesz több nőd soha. ha kivágod megtarthatod a becsületed de te fogsz szenvedni, egy nő mindig könnyebben túllép az ilyeneken, mert jönnek az önjelölt vígasztalók, akik erre a pillanatra várnak hosszú ideje... ha megbocsájtassz sose leszel férfi a szemében. te döntessz.
2015. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az hogy ivott nem kifogás. Meg amúgy is ha egy ismeretlent megcsókol úgy hogy barátnője van, ez mi már. Ha egy rég elfeledett szerelme lenne sem lenne rá mentség, nem hogy egy random emberrel. A barátod nem tisztel se téged se az érzéseidet. Dobd ki ameddig nem késő :)
2015. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolso koszi de valamit felreneztel:D emgem csalt meg a baratnőm
2015. júl. 29. 01:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Upsz :D Nem baj, fordítva is igaz az állításom
2015. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!