Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a barátnőm megcsal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm megcsal vagy miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Már pár napja elég flegma meg olyan mintha nem érdekelném. Azt tudom hogy megvan neki de volt olyan is hogy nem érdekeltem másnap pedig már írta hogy szeret meg ilyenek. Ma már nagyon furcsa írtam neki és vissza írt hogy nincs itt mert most az egyik barátja írt ez nem is lenne baj csak mesélte a múltját hogy eddig én vagyok az meg első fiú akivel együtt van mert eddig mindenkivel csak játszot és most meg ez hogy elég furcsán viselkedik. 17/F
2015. aug. 1. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... furcsa... de ha ennyire zavar, akkor kérdezz rá, és ha jöhet egy tipp, akkor sztem szervezz előtte valami meghitt romantikus találkát hátha csak szeretethiánya van.. nekem is szokott minden ok nélkül lenni, de minden esetre az tuti egy jó pont ;) 16L
2015. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ritkán találkozunk a távolság miatt és csak akkor ha ő jön hozzám mert ő nem akarja hogy én menjek hozzá mert még a szülei nem tudják. Ja éd ki hagytam hogy elég féltékeny típus vagyok :(
2015. aug. 1. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
már meg is van a válasz akkor, épp a pirosbetűs napjait éli, van akinél durvábban beüt és szélsőségesebb a viselkedése
2015. aug. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menstruál. Kérdés megválaszolva. A nők ilyenkor egyébként is életveszélyesek tudnak lenni.
2015. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!