Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell mindenhova együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindenhova együtt menni?

Figyelt kérdés
Így is mindenhova együtt megyünk, de nem értem mért kell elkísérnem a haverjai "bulijára"? A haverjaival nincs bajom, de amúgy se vagyok egy nagy bulis, főleg ha az a buli, hogy játszótéri padokon leisszuk magunkat miközben szaros magyar rappet hallgatunk. Ja meg ha én vagyok az egyedüli csaj. Azt mondja örüljek, hogy elvisz magával, mert más nem ilyen. Hát szerintem meg örüljön, hogy elengedném egyedül is minden gond nélkül, mert megbízok benne.
2015. aug. 1. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert menősködni akar veled...Meg akarja mutatni hogy ő nagyfiú vele nem lehet basz@kodni,egyszóval felvágós...
2015. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és mások ugyanezt csinálják,úgy hogy még hazug is..
2015. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom. A másik baja meg az, hogy a haverja mikor kérdezte azt mondtam, hogy nekem mindegy, dehát elötte nem akartam azt mondani, hogy nem akarok aztán miattam el se megy.
2015. aug. 1. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!