Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Ti mennyire mentek mindenhova együtt?

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt barátommal.Én 18 ő 27éves.az a baj vele hogy van egy olyan berögződése h mindenhova együtt illik h menjünk.persze-persze megértem vmilyen szinten,de vhol mégsem.leginkább rokon látogatásról van szó,szülinapól,névnapról.anyukája szülinapja,névnapja,tesói szülinapja,névnapja...persze úgy illik h megyek vele,de most nem mentem,mert nincs kedvem,fáradt vagyok,mellesleg ma délben szóltak hogy 5kor kaja...most tényleg ezt annyira elbaltáztam?ebben az évben minden ilyen kis sz@a összejövetelen ott voltam de most nem mentem.most tényleg köcsögség tőlem?én nem érzem annak,hiszem még csak "barátnő"vagyok,nem értem miért akkora gáz hogy nem menem.amúgy sem szeretek ilyen "bulikra"menni,sosem érzem jól magam,szótlan vagyok,nem úgy nílok,szóval rémálom...de párom nem érti most sem,mert én vagyok az illemletlen bunkó most.... :S
2010. dec. 1. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer kibírja :)
2010. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mi soha nem mentünk külön ilyen esetekben,igaz máskor is csak nagyon ritkán.

A párkapcsolat erről is szól.

2010. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tényleg nagyon nehezen indulok ilyen összejövetelekhez...írtózom :S

de most komolyan,ebben az évben egyszer nem mentem,ma...a tesója szülinapja van és ahogy írtam délben szóltak...miért nem már 4kor szólnak hogy 5kor kaja?sztem akkorát nem vétkeztem,de párom nem így gondolja.úgy utálom az ilyen felfogást.....

2010. dec. 1. 17:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megyek ha hívnak. valahol úgy is illik, ez igaz. Viszont ILLIK hamarabb szólni...

de ha lett volna időd elmehettél volna...

2010. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
A párkapcsolat nem arról szól, hogy mindenhova csak együtt lehet menni és semmi külön élmény.
2010. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Jaj abszolút megértelek. Utálom az olyan dolgokat amiket KELL meg ILLIK. A hideg ráz ezektől. Nagyobb ünnepekre szoktam csak menni pl. karácsony. De máskor nem nagyon, igaz nem is hívnak:D De ha hívnának sem mennénk, felesleges nem vagyunk összenőve. Majd ha a felesége leszek akkor talán, de addig hagyjanak békén, akkor megyek amikor akarok, meg amikor kedvem van, leszarom mit gondolnak.
2010. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1x-2x abszulut nem gond. De, ha már a csládhoz fogsz tartozni és sokszor csinálod ezt, utálni fognak. Hidd el, tapasztalat. Változz! Bár, ha nem akarsz, az a te döntésed...
2010. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is 3 éve vagyunk együtt én 18/L, ő 22/F,de nálunk én ragaszkodom az ilyenekhez,nekem sokat jelentene,de ő kb 10 meghívásból 1-et fogad el és ez nekem nagyon rosszul esik. Náluk sosincs iylen rendezvény,mert kicsi a család és semmit nem vernek nagy dobra,ezért nem bírja megérteni,hogy nekem mért fontos,meg Ő is azzal takarózik,hogy még nem vagyok a felesége...ez azért a kapcsolathoz valóhozzáállást tükrözi.Én örülnék,ha meglennék hívva ilyenekre,de ha Te nem így érzed,akkor ez van...meg kell értenie neki is,csak legyetek mindketten kompromisszumképesek!
2010. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Ha az én feleségem lánykorában nem jött volna el az öcsém szülinapjára,mert fáradt és nincsen kedve,soha nem vettem volna el feleségül!

Akinek nem fontos a család,abból soha nem lesz jó feleség és anya. (Vagy jó férj és apa)

27/F

2010. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne lehetne jó feleség és anya? Ezt most magamra vettem, mert én sem szeretek a barátom családjához járni, de ez a családja miatt van nem miattam, nem bírom őket és kész. Majd a saját családomat szeretni fogom, amit a barátommal...később férjemmel alapítunk és lesznek gyerekeink. A férjemnek jó felesége leszek a gyerekeimnek pedig jó anyja. Szerintem nagyon konzervatívan gondolkodtok.
2010. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!