Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy a párom ezért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom ezért akar szakítani velem?

Figyelt kérdés

25 / F vagyok,a párom két évvel idősebb nálam.Én eléggé fiatalosan nézek ki,így is öltözködök,a hajamat is így vágatom stb.

Azt mondja,hohy már zavarja,hogy az ő barátai,kollégái engem rendre a kisöccsének néznek.


Amikor elmagyarázzuk nekik,hogy én vagypk a párja akkor mindig jön a ledöbbenés,"hogy lehet az 17-18 lehetsz csak".

Bajuszt vagy szakállat nemakarok növeszteni,hogy többnek nézzek ki.


Szóval szerintetek normális,hogy ezért akar szakítani velem?Mit kellene tennem?



2015. aug. 2. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
akkor nem szeret , bocs , de ha az miatt dob mert zavarja mások véleménye , akkor hagyd ott, mert jobbat érdemelsz ;)
2015. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szeret.Bocs.Gyerekes viselkedés.Értem is,hogy miért a tini kategóriában van.
2015. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegenek véleménye fontosabb neki, mint a szerelme, akkor az már rég nem szerelem. Csak ugye kell valami ürügy, amire ráfoghatja.
2015. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Én is ilyen alkat vagyok. Megfelelő partnert kell találni hozzá.


42F

2015. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem bántja az önérzetét. Valószínűleg úgy érzi, hogy ezzel őt bántják, hogy ő öregnek néz ki.

Persze biztosan van olyan is, aki ezen csak röhögne vagy pedig inkább büszke lenne arra, hogy ilyen "fiatal" pasit sikerült összeszednie :)

De neki biztosan vannak önértékelési gondjai, ezért nem tudja olyan könnyedén venni.

2015. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne,de igazán,akkor nem kéne azzal törődnie, hogy mások mit szólnak. Ő veled akarna élni, és kész. Lehet, hogy ez csak egy kifogás. Hogyha szeret téged, akkor ki kéne tartania mellett. Bár lehet az is, hogy nem valami erős személyiség, és enged a többségi nyomásnak, mert neki a lelki biztonsága a fontosabb, minthogy olyannal legyen, akit tényleg szeret. Lelki biztonságot úgy értem, hogy nem akarja, hogy szétszedjék ,szétmarcangolják őt ezért, mert csak egyszerűen nagyon sérülékeny, túlzottan sebezhető, és fél, ha bántják, ha sarokba szorítva érzi magát, és ezért inkább képes lenne lemondani rólad, hogy megszűnjenek ez a, hát nem is feltétlenül piszkálódások, de őt nagyon bántja akkor is, még ha nem piszkálódásból mondják is. Mert szerintem nem is piszkálódásból mondják, hogy azt hitték, csak meglepődnek. De nem biztos, hogy ezt a barátnőd így végiggondolta, és lehet, hogy szimpla rosszindulatnak veszi, holott ez nem is az. Szóval vagy csak kifogás, vagy nem gondolta végig, vagy nem mérlegelt, hogy mások véleménye, vagy az ő párkapcsolata a fontosabb, vagy pont hogy mérlegelt, és úgy jutott arra, hogy jobb lesz nektek külön, pedig a szerelem mindent legyőz, hallottam már ezt párszor. Meg hát amúgy többször már nem is fognak meglepődni, akik tudják már, hogy jártok, nem a kisöccse vagy, és egy idő után el lesz ez fogadva, meg lesz szokva. Ha már mindenki tudni fogja a környezetében, akkor már nem fogják miatta piszkálni. Tehát tényleg végig kéne gondolnia, ha ezt eddig még nem tette, vagy pedig már tényleg tervezte a szakítást, és ezt találta megfelelő ürügynek.
2015. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2015. aug. 2. 12:23
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, én nem kötekedni akarok, de valószínűleg az a gond, hogy nem csak a külsőd a fiatalos, de úgy is viselkedsz. Nem ismerlek, de már az, hogy a "tini párkapcsolatok" témakört választottad a "felnőtt párkapcsolatok" helyett, úgy, hogy 25 és 27 évesek vagytok, elég sokat elárul a felfogásodról.
2015. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén az indoklást tartottam tőle gyerekesnek.Ezért is írtam ide.

Elfogadtam volna tőle,ha,azt mondja,hogy már mást szeret.

Viszont,ilyen indokkal szakítani valakivel gyerekes,sőt már-már sértő.

2015. aug. 2. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ironikus, de viselkedésileg pont, hogy ő a gyerekes.
2015. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!